דילוג לתוכן הראשי

מינוף עסקים בערוצים הדיגיטליים- הקורס החדש של דקלה אפשטין ממנפת עסקים להצלחה


הרבה עסקים מצאו את עצמם בתקופה האחרונה מנסים לקדם את העסק שלהם בכל דרך אפשרית, גם בכדי לשרוד את התקופה וגם בכדי להצליח לאחריה. רוב העסקים לא ממש יודעים כיצד להתנהל בזירה השיווקית והם יורים לכל הכיוונים, אבל יש עסקים שדווקא בודקים, קוראים, ועוברים קורסים והדרכות דיגיטליות בנושא בכדי להתאים את דרכי השיווק לעסק שלהם וגם בכדי להצליח לשווק ולקדם כמו שצריך. 

דקלה אפשטין, שהקימה את 'הבמה הדיגיטלית' - פלטפורמה לעסקים בעזרתה ניתן להעביר את הידע והמידע שלכם הלאה לקהל לקוחות ממוקד ומדויק, הבינה את הצורך הזה עוד לפני הקורונה אבל חידדה אותו עוד יותר בתקופה הזו. 

דקלה, בעלת תואר שני בשיווק ומנהל עסקים צברה למעלה מעשרים שנות ניסיון וידע בתחום השיווק, כך ששמה הולך לפניה בתחום. בשנים האחרונות עוזרת לבעלי עסקים לזכות בהכרה בתחומם, ליצור תנועה של לקוחות חדשים ומדויקים לעסק שלהם ולמצב את עצמם כאוטוריטה בתחומם. 

עד היום הפיקה אפשטין מעל 200 פאנלים של חשיפת מומחים ובמות דיגיטליות מקצועיות, בהם השתתפו מעל 500 בעלי עסקים מומחים בתחומם, כשלתכנים שלהם נחשפו קרוב ל – 100,000 לקוחות פוטנציאלים!


צילום: ניקי טורן סוביק

בעקבות הידע והניסיון שצברה בעולם השיווק ולאחר שהפיקה מאות "במות דיגיטיליות" פיתחה דקלה אפשטין קורס דיגיטלי ממוקד המזניק בעלי עסקים ומסייע להם להבין את עולם השיווק הדיגיטלי, להכיר וליישם את חוקי המשחק כולל שיטות לשיווק אורגני, להבין מה ההבדלים בין 12 (כן, יש 12!!!) פלטפורמות מובילות לשיווק, איך נכון לשווק בכל אחת, באילו כלים כדאי להשתמש ומתי, איך בונים משפך שיווקי שממיר ללקוחות ועוד.

הקורס המקיף מעניק לבעלי עסקים מענה לכל אמצעי השיווק הדיגיטליים ובו שיטות לשיווק אקטיבי מדויק, שמגיע לקהלים גדולים בפייסבוק, יוטיוב, רשימות תפוצה, לייבים, סרטוני וידאו, וובינרים ועוד פלטפורמות רלוונטיות. 

בין הנושאים הנלמדים בקורס: 

· הפלטפורמות מובילות לשיווק אורגני- מידע על כל הפלטפורמות הקיימות, למה הן משמשות ואיך להשתמש בהן נכון בעסק. 
· איך בונים רשימת תפוצה כמו שצריך ואיך מגדילים אותה לאלפי עוקבים. 
· מהו שיתוף פעולה עסקי, אילו סוגים של שיתופי פעולה קיימים ואיך מבצעים שיתוף פעולה בצורה נכונה ואפקטיבית. 
· מה זה וובינר ואילו סוגי וובינר קיימים ומהי הדרך הקצרה, הזולה והיעילה להבאת תנועה אורגנית לוובינר? 
· איך בונים דף נחיתה בצורה שתביא לידים איכותיים.

בסוף הקורס מבינים איך נכון להשתמש בכל אחת משיטות השיווק הקיימות, איך מצליחים לייצר נוסחה שעובדת עבור העסק (כל עסק ומה שמתאים לו כמובן) להגדלת החשיפה והנראות ברשת ויוצאים עם משפך שיווקי בנוי שמכניס לקוחות באופן שוטף לעסק. 

רוצים לשמוע עוד על הקורס? כל הפרטים, כאן


תגובות