דילוג לתוכן הראשי

גלידה וניליה - גלידה איכותית ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל עם פירות טבעיים בלבד!


תדמיינו לעצמכם חנות גלידה כזו, גלידריה כמו בסרטים שאתם נכנסים אליה וכבר מתחילים לרייר, נצמדים לזכוכית של הגלידות כמו ילדים קטנים ורוצים לטעום מכל הטעמים שיש שם... ולא רק שזה טעים כמו שזה נראה ומריח- יש גם גלידה לטבעונים, סורבה בטעמים שונים ואפילו גלידה ללא סוכר. כלומר- כל מי שנכנס לסניף יצא ממנו עם כדור גלידה בטעם מענג וממכר. מוכנים להתמכר? כי אנחנו כבר שם.

הגלידריה שאנחנו מדברות עליה היא כל סניף בעצם של רשת וניליה (שממש שמחנו לגלות שפותחים סניף ביבנה ממש בקרוב ממש לידינו!) אז קודם כל תעצרו את הקריאה ותבררו איפה הסניף הקרוב אליכם ולאחר מכן תבצעו הזמנה של גלידה מפנקת הביתה ותמשיכו לקרוא את ההמלצה שלנו.

כמובן שאנחנו אוהבות גלידה בכל עונה וכמעט בכל הטעמים ולעולם לא נסרב לתוספת של קצפת וסוכריות צבעוניות מעל. גלידה זה מאכל שכולם אוהבים תינוקות ילדים ומבוגרים ואפשר להבין גם למה. אנחנו נהנות כמובן מכדור בטעם וניל משובח או שוקולד עשיר אבל אנחנו בעיקר אוהבות לנסות ולטעום טעמים חדשים ומרגשים. ומזל שרשת הגלידריות וניליה מציעה לנו כמה כאלה!

בגזרת הגלידות החלביות החלטנו להתמקד בטעם מלוח דווקא שנקרא קרמל מלוח קשיו מקורמל ופצפוצי אורז. אישית אנחנו מאוד מאוד אוהבות את השילוב של מלוח ומתוק ולכן הקרמל המלוח והקשיו המקורמל לבד הם תענוג לחך ועוד בגלידה! היש יותר מושלם מזה? כן! תוספת קופצנית בפה של פצפוצי אורז שנותנת בדיוק את הטאצ' שצריך. התאהבנו.

גלידת קרמל מלוח קשיו מקורמל ופצפוצי אורז
מתוך האתר של וניליה

בכדי שנוכל גם להמליץ לחברים ולחברות שלנו על גלידה טבעונית (שאגב, לא חייבים להיות טבעוניים בכדי ליהנות ממנה) טעמנו את הגלידה הטבעונית בטעם חמאת בוטנים בננה ושוקולד. אנחנו מתנצלות מראש בפני מי שאלרגי לבוטנים ולא יוכל לטעום מהגלידה המשובחת הזו, עזוב אותך חטיפי בוטנים- זה הדבר הכי טעים שאתה מפסיד! אבל יש הרבה טעמים אחרים אז אל דאגה, גם מי שלא יכול לאכול או לא אוהב חמאת בוטנים ימצא מה לאכול.

חמאת בוטנים בננה ושוקולד- טבעוני!
מתוך האתר של וניליה

המותג 'וניליה' קיים לא מעט זמן והשם שלו הולך לפניו, ועכשיו כשהם משיקים שני טעמים חדשים ופותחים עוד סניפים בארץ תשמעו ותטעמו אותם עוד הרבה. מדובר בגלידה איכותית מאוד שעשויה מחומרי גלם איכותיים וטריים, ללא תוספת של צבעי מאכל מלאכותיים וחומרים משמרים והטעם ניכר בכל לק ולק. ניתן להשיג בסניפים גלידה, גלידה טבעונית, סורבה וגלידה ללא סוכר ואל תדאגו בענייני הסגר- יש משלוחים!

יש גם גלידה ללא תוספת סוכר
מתוך מהאתר של וניליה

ואל תדאגו לגבי זה שקר (למרות שבינינו כבר ינואר וחורף אמיתי היה פה לכמה דקות בלבד...) כי גלידה טעימה ומפנקת במשלוח עד לדלת זה תמיד מחמם בעיקר את הלב ואם אוכלים אותה מתחת לשמיכה מחממת מכורבלים תאמינו לי שקר לא יהיה פה! 

לבירור הסניף הקרוב אליכם כנסו לאתר: www.vaniglia.co.il


 

 

תגובות