דילוג לתוכן הראשי

פריטים סרוגים בעבודת יד - הפריטים השווים שאתן חייבות לחורף הקרובאני מאוד מעריכה אנשים שרוקמים, תופרים, סורגים ועוסקים בעבודות יד. כילדה, זה היה הבית שלנו - מלא חוטים, מכונות תפירה, מסרגות ובדים. אולי בגלל זה את תחילת דרכי כעצמאית עשיתי כמעצבת בגדי תנוקות וילדים ביחד עם אמא שלי. עד היום אני מעדיפה פריטים ייחודים בעיצוב אישי המשלבים סריגה, רקמה או תפירה.

שאם תעצרו אותי ברחוב ותשאלו אותי מאיפה התיק שלי או הסרט שיש לי בשיער או אפילו הסוודר שהכלבה שלי לובשת אני אענה בגאווה ובחיוך שאחותי תפרה לי או דודה שלי סרגה עבורי או שקניתי אצל מעצבת שעושה הכל בעצמה. אני גם מחלקת באהבה את הטלפונים של המעצבים המוכשרים כך שעוד אנשים יכירו אותם ויהנו ממש כמוני. 

השבוע יצא לי לשתות קפה אצל דודה שלי שכמובן מעבר לארוחת בוקר מפנקת דאגה לי לשקית עם דברים סרוגים מתנה עבורי ועבור הילדים ואיתה הגיע בדיוק קישוט לבית החדש שלי! דודה שלי סורגת שנים ולאחרונה החלה גם לערוך אלבום עם היצירות שלה (הכלבה שלי מככבת בו!) ונורא התרגשתי שהיא אמרה לי שהיא מוכרת את המוצרים שלה. 

הפריט הזה הוא אחד האהובים עליי שמתי עליו עין (משחק מילים מתחכם שכזה) כשהיא סרגה לאמא שלי כאלה ובגלל שהיא מכירה אותי היטב היא כבר מראש סרגה לי שניים.


צילום פרטיכמובן שזה המקום לפרגן לדודה שלי ולספר לכם שהיא מוכרת את העיניים הגדולות במחיר של 70 ₪ ואת העיניים הקטנות במחיר של 35 ₪ הכל כמובן סרוג עבודת יד מוקפדת ואיכותית. 

תוכלו לבצע הזמנה טלפונית ישירות בנייד, ביתה - 054-7727067 

בצירוף מקרים מפתיע, בדיוק באותו היום מצאתי המלצה בפייסבוק של סטייליסטית על תיקים סרוגים של המותג Slav&So. 
כמובן, שהתחלתי לחקור כי אקססוריז ועוד סרוגים, זו נקודת חולשה אצלי. אז מסתבר שמאחורי המותג עומדת אישה יצירתית ומוכשרת במיוחד בשם שליו שאול שמעצבת וסורגת תריקים מבי טריקו איכותיים. 

שליו סורגת תיקי ערב ותיקי יום יום ומכינה בהזמנה אישית גם שטיחים, סלסלות, כריות וסלים. הסטודיו שלה ממוקם במושב בניה ואפשר להגיע אליה בתאום טלפוני ולבחור מבין כל המבחר המגוון שיש לה. בימי הסגר עם מגבלות תנועה תוכלו פשוט להיכנס לאתר שלה ולהזמין פריט שאהבתם או להזמין משהו בהתאמה אישית והיא תסרוג לכם אותו באהבה.


מתוך האתר SLAV&SO


מתוך האתר SLAV&SO

היא לא רק סורגת ומוכרת את הפריטים המשגעים שלה היא גם מלמדת סריגה וכל מי שעוסק או עסק אי פעם בעבודת יד יוכל להעיד שאין כמו לשבת וליצור משהו מעשה ידכם להתפאר, גם אם זה לוקח הרבה זמן התוצאה שווה את זה! 

בדיוק כמו הדודה המוכשרת שלי גם היא רואה בסריגה דרך כיפית להעביר את הזמן, דרך ליצור ולהירגע וההתרגשות של אנשים שמקבלים את המוצרים ולא מפסיקים ללכת איתם (כמוני למשל) לגמרי שווה את זה! 

שליו מציעה קורסים דיגיטליים המלמדים איך לסרוג בחוטי טריקו בבית וברגע שרוכשים את סדרת הקורסים מקבלים גם ערכת חומרי גלם להתחלת היצירה. תוכלו למצוא את כל המידע (וגם לרכוש כמובן) אצלה באתר www.slavandso.com 

אז אם תראו אותי החורף מסתובבת עם פריטים סרוגים יפיפיים תבינו מאיפה וגם תזמינו! 

שלכם,
חן

מתוך האתר SLAV&SO
תגובות