דילוג לתוכן הראשי

שירה זינגר -תכשיטי כסף ותכשיטים מצופים זהב בעיצוב מקורי ומעניין


בזמן שגללתי בפיד (שבואו ונודה בזה- זה מה שאני עושה רוב הזמן....בטענה שזה לעבודה כמובן!) קפצה לי פרסומת של תכשיטים. האמת היא שבגלל הלקוחות של המשרד וגם בגלל התכנים שאני כותבת עליהם קופצות לי פרסומות הזויות ומשעשעות למדי אבל הפרסומת לעגילים של שירה זינגר תפסה את תשומת לבי במקוריות שלה ובשנינות שלה בגלל צורת הפקמן הזכורה לכולנו ממשחק המחשב המוכר הילדות.  

ואני חייבת לומר - שירה ממש מוכשרת! אבל ממש! כי מעבר לכך שהתלהבתי בטירוף מהעגילים עצמם מצאתי את עצמי משוטטת באתר שלה ופשוט מתרשמת מהפשטות בשילוב עם היוקרה, בדיוק עם ההרגשה הלא מתאמצת- בקיצור- שיחקה אותה! 


מתוך הפייסבוק של SHiZiNG

ועכשיו לטובת כל אלה שצעירים ממני ולא זכו לשחק שעות על גבי שעות בפקמן או שהם חושבים שזה יצור חדש למדי כי הרי כל דור משחזר משהו מהעבר וחושב שהוא סופר מגניב, כמה מילים על פקמן. הפקמן המקורי הוא משחק מחשב בצורת עיגול צהוב בעל פה. 

הוא נע וזז בעזרת חצים (שאנחנו מכוונים ומורים לו לאן ללכת) במבוך וצריך לאכול פירות וגלולות לבנות בשביל להתחזק ולצבור כסף וכמובן להגיע לסוף המסלול. אבל במסלול עצמו יש גם רוחות רפאים שתפקידן לאכול את פקמן ואם הוא נתקל שלוש פעמים ברוח רפאים הוא מת והמשחק נגמר. 

יש כמובן גלולות מיוחדות שמונעות התקלות עם רוח רפאים, יש שלוש פעמים שאפשר להיתקל בקרוח ולא למות, הפירות שצברתם נשמרים לכם מסיבוב לסיבוב אך נמחקים בסוף המשחק. וכל המשחק מנוהל על ידי החצים במקלדת. כן! לנו לא היה מסך טאצ', תגידו תודה שלא שלחתי אתכם לחנות משחקי הווידיאו הקרובה לביתכם.

ועכשיו חזרה למעצבת שירה זינגר בעלת מותג התכשיטים המגניב ביותר SHiZiNG. 

עיצוב התכשיטים שלה הוא שילוב של עיצוב קלאסי מונוכרומטי עם טאצ' מיוחד ומחוספס שלה, ובכדי להבין את התיאור אתם פשוט צריכים לשוטט באתר שלה או באחד מדפי המדיה החברתית שלה ומיד תבינו למה אני מתכוונת. שירה מעצבת ומייצרת את כל התכשיטים בעצמה בתל אביב ושולחת לכל העולם והיא מגדירה אותם "100% עבודת יד וזעה" (ותודו שזו הגדרה מקורית), התכשיטים שלה עשויים כסף טהור או מצופים ב K18 זהב ואפשר להזמין אותם און ליין עם שליח עד הבית.


מתוך הפייסבוק של SHiZiNG


אחרי שגילינו את העגילים בצורת פקמן גילינו שיש גם שרשרת תואמת עם תוספת של אבן שחורה שהופכת את השרשרת לעוד יותר מדליקה ובכלל לדעתנו שירה צריכה להחזיר לחיים עוד כמה דמויות מחשב מגניבות בצורה של תכשיטי כסף ותכשיטים מצופים זהב עם הטאצ' האישי שלה ולהמשיך לעשות את העולם קצת יותר מדליק והרבה יותר שמח.


מתוך הפייסבוק של SHiZiNG


רוצים למצוא את שירה בגוגל? הקלידו בשורת החיפוש SHiZiNG 
רוצים למצוא אותה בפייסבוק?? חפשו shizingstudio 

שלכם,
חן

תגובות