דילוג לתוכן הראשי

מבריק - ניקוי ספות, שטיחים, מזרונים, וריפודים בכל הארץ


כמה כיף להתעורר לבוקר ולגלות שהילד לכלך את הספה והכלבה הקיאה על השטיח! לא ממש.... להתחיל את הבוקר עם ניקיון זה פחות הקטע שלי. שלפתי את שמפו השטיחים שקניתי אחרי שצפיתי בפרסומת ממש מבטיחה עם צילומים ואפילו סרטון שמראים כמה מהר ובקלות אפשר לנקות את השטיח ממש כמו חדש! השתמשתי בשמפו השטיחים, חיכיתי, ניקיתי ו... לא קרה כלום. לא ירדו הכתמים ולא יצא הריח. גם לא אחרי שחזרתי על הניקוי - פעמיים. גם לא אחרי שלוש פעמים. אז נזכרתי שבעבר הזמנתי שירותי ניקיון למזרון הזוגי שלי, חיפשתי בניירת את כרטיס הביקור של העסק ומצאתי - 'מבריק'. התקשרתי וממש קיוויתי שהעסק לא נסגר בגלל הקורונה (כמו הרבה עסקים אחרים, לצערי). התקשרתי ושמחתי לגלות שהעסק עדיין עובד!

"עבודה יסודית בבית העסק, במשרד או בבית הלקוח, תוך שימוש בחומרי ניקוי איכותיים וציוד מקצועי ויעיל המעניק לבדים חיים חדשים- באחריות מלאה!" זה מה שכתוב אצל רון (הבעלים והמנהל של מבריק) באתר וזו באמת התחייבות ולא פרסומת ריקה מתוכן. בעבר המליצו לי עליו ואחרי הניקוי של המזרון (הוא ממש כמו חדש!) ראיתי באמת איזו עבודה יסודית וברורה הוא עושה אז הזמנתי אותו לנקות את הספה והשטיח. 

רון הגיע במהירות עם חומרי הניקוי, הזיז, סידר, השפריץ, ניקה, הרטיב, שאב ולאחר מכן העביר סמרטוט מסביב (יותר טוב ממה שאני שוטפת את הבית) ותוך חצי שעה כבר הבית התמלא בניחוח נעים והשטיח קיבל מראה כאילו עכשיו קניתי אותו. החלטתי שאני מזמינה אותו כל כמה חודשים ולא רק אחרי פספוס של הכלבה או הילד. 


צילום צוות TRYILEרון הוא המנהל והבעלים של חברת 'מבריק' והוא באמת עומד מאחורי ההתחייבות שלו. רון מציע מגוון שירותי ניקוי 
מקצועיים לקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים:

ניקוי ספות- ספות מבדי ריפוד שונים, ספות מעור, כורסאות מרופדות וכיסאות אוכל. 

ניקוי שטיחים- שטיחים סינטטיים, שטיחים בעבודת יד, שטיחים מקיר לקיר. 

ניקוי מזרונים- מזרונים זוגיים או יחידים, מזרונים ניידים ומיטות נוער נפתחות 

ניקוי ריפודי רכב- ריפודים לרכב מעור, ריפודים לרכב מבד, ניקוי שטיחי רכב.

והמחירים... החל מ- 150 ש"ח לניקוי כורסאת יחיד. 

את המחירון המלא תמצאו כאן. וזה עוד דבר שאני אוהבת אצל רון, הוא מרפרסם את כל המחירים באתר כך שתוכלו לדעת מראש מה העלויות. בלי הפתעות. 
אפילו לילדה בסלון זה לא הפריעמכל אלה ניסיתי פעמיים את השירות של ניקוי המזרון, פעמיים את השירות של ניקוי הספה, פעם אחת את הכורסא ופעם אחת את השטיח. ועובדה שאני מרוצה כי אני מזמינה אותו שוב. זה משתלם ונוח- במקום לגלגל את השטיח ולקחת אותו לניקוי יבש ביום רביעי ואז לחכות ליום רביעי שבוע לאחר מכן בכדי לאסוף אותו ולפרוש אותו לאחר מכן בבית. ככה רון מגיע הביתה, מנקה ושואב והספונג'ה שלאחר מכן שווה את זה! 

אתם לא צריכים סיבה מיוחדת כמו כלבה שמקיאה או מתבגר שטינף את הספה, מספיק שאתם רוצים לנקות ספה, מזרון, ריפוד לרכב או שטיחים, תתקשרו אל רון הוא ינקה והכל יראה - מבריק.  

רון מעניק שירותי ניקוי ברחבי הארץ, תוכלו למצוא כאן את דרכי ההתקשרות איתו לפי איזורים. 

שלכם, חן

תגובות