דילוג לתוכן הראשי

המוצרים המומלצים לטיפול בשריטות, פציעות, שרירים תפוסים ומכות יבשותנפצעתם? נפגעתם? נשרטתם או נפלתם? יש הרבה מוצרים שמבטיחים הקלה מידית, טיפול בעור וסיוע בהחלמה מהירה. מניסיון שלי כאחת שנופלת נפצעת ונתקלת בלא מעט דברים ביום יום וגם בתור אמא לשני ילדים, אני יכולה לומר שניסיתי הרבה מאוד אם לא את כולם. מתרופות סבתא הזויות דרך תרופות סבתא שעובדות ועד כל תרופה על מדף העזרה הראשונה בבית המרקחת עם מרשם ובלי מרשם. אבל האמת? בסופו של דבר נשארתי עם שתיים שעובדות, ממש עובדות. האחת לשריטות חתכים וכוויות קלות והשנייה למכות יבשות ושרירים תפוסים. תודו לי אחר כך.

סקין סייבר - המוצר המומלץ לטיפול בשריטות, חתכים וכוויות קלות 

כל הורה מכיר את הכותרת הזו מהסיבה הפשוטה שילדים נפצעים המון. הם נשרטים, נחתכים ואפילו נכווים בקלות. כל עוד מדובר במצב קל שאפשר לטפל בבית ולא דורש טיפול רפואי מעבר, אפשר ורצוי להשתמש במשחת סקין סייבר של חברת מורז להקלה על עור פגום. הסקין סייבר מכיל צמחי מרפא כמו: לענה, הדס, מרווה וצמח הפוליגונום שבהם חומרים פעילים ויעילים להגנה, הרגעה והחייאה מהירה של עור מגורה או פצוע. ניתן להשיג את המשחה גם בשמן, כאשר שניהם מכילים תשעים ותשעה אחוזים של תמציות צמחים ואינם מכילים פרבנים. את המשחה או את השמן מורחים בכמות קטנה על האזור הפצוע ומסביבו ואת השיפור בהרגשה ניתן לחוש באופן מידי. את השיפור במראה תוכלו לראות כבר למחרת.

מתוך אתר מדי לינק


ארניקר אייס ג'ל - המוצר המומלץ לטיפול בשרירים תפוסים ובמכות יבשות 

אם אתם כמוני יושבים מול המחשב שעות או נמצאים בנהיגה או מכל סיבה אחרת נתפסו לכם השרירים, עיסוי קליל אפילו לעצמכם עם המשחה של ארניקר- אייסי ג'ל של חברת פלוריש הדס אפילו לעצמכם וכבר תרגישו הקלה. הריח פחות נוראי ממשחות אחרות בעלות אותו אפקט והמשחה הופכת להיות חמימה ולאחר מכן קרירה והאפקט מאוד עוזר לשחרר את האזור התפוס. לאחרונה גיליתי שהמשחה עובדת גם על מכות יבשות וסימנים כחולים -היא לא מעבירה אותם אבל בהחלט משככת את הכאב. הג'ל מכיל מנטול, מנטיל לקטייט, וארניקה שהיא המרכיב העיקרי והפעיל בו.

מתוך האתר של 'פלוריס'


בטוח שארון התרופות שלכם ותיק העזרה הראשונה מלא במוצרים טובים (מוזמנים להמליץ לנו נשמח לשמוע ולהתנסות) וגם שלי אבל אלה באמת הכי טובים והכי מועילים שנתקלתי בהם. כך שבפעם הבאה שאתם קופצים לבית המרקחת (ואם אתם הורים לילדים קטנים אז זה בטוח יהיה בקרוב) תרכשו את שני המוצרים האלה ואני מאוד מקווה שלא תצטרכו להשתמש בהם בקרוב או יותר מדי. 

שלכם, 
חן

תגובות