דילוג לתוכן הראשי

קונים או מוכרים בית ביבנה?


לקנות בית או דירה זה לא דבר של מה בכך. בעיקר כשמדובר בבית למחייה ולא בבית להשקעה. מדובר בהשקעה גדולה וחשובה וגם יקרה, ולכן צריך אנשי מקצוע סבלניים ואדיבים שמכירים את כל החוקים ואת כל הנהלים של קנייה ומכירת בתים. 
אנחנו אישית מאמינות שבכל תחום שבו אנחנו לא מבינות או לא מבינות מספיק חשוב כדאי ומומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע ולכן כששתינו (ככה יצא...) התחלנו לגלגל את הרעיון למכור את הדירה (כל אחת את שלה...) כמובן שחיפשנו אשת מקצוע שתבין ותדע איך מה למה וכמה- ולשמחתנו מצאנו אחת!. האישה הזו היא יוליה טרונזה בעלת חברת התיווך GRUOP7 פתרונות נדל"ן והיא יועצת נדל"ן מצוינת.

נתחיל בזה שיוליה מאוד חברותית ונעימה, סבלנית ושירותית. שזה א ב מבחינתנו אצל כל איש מקצוע ואשת מקצוע בכל תחום שהוא. כבר בשיחת הטלפון הראשונה היא היתה מאוד סבלנית וענתה על כל השאלות והבהירה את כל מה שצריך וזה גם המשיך בפגישה הראשונה איתה.

אז כשאחת מאיתנו מצאה את בית חלומותיה (בעזרת יוליה כמובן) היא החליטה ללכת על זה בגדול!

צילום צוות TRYILE

כל תהליך המכירה של הדירה והקנייה של הבית הלך חלק ומהר. הכל תיקתק בצורה מקצועית והכי נעימה שרק יכלה להיות, הרבה יותר ממה שציפינו בכל תהליך מכירה שכזה ועוד עם מתווך. הרבה מפחדים לקחת מתווך כי הם חושבים שיוכלו לעשות את הכל לבד, כי למתווכים יש סטיגמה שהם ערמומיים ותחמנים, אבל אנחנו מאמינות שאם יש מישהו מקצועי שמטפל בעניינים בהחלט שווה לשכור את שירותיו וכאמור - הבחירה ביוליה היתה הבחירה הטובה ביותר.

כיף לחתום על חוזה לבית חדש!
צילום צוות TRYILE

אל הצוות המקצועי הצטרף גם עורך הדין שמתמחה בנדל"ן וטיפל בכל העסקה בצורה הכי טובה והכי מדויקת ולא נבהל מהבלת"מים בכלל (וטוב שכך!) כך שהעטיפה המקצועית היתה הכי טובה שרק אפשר! יוליה סיפקה את כל המידע, היתה זמינה לאורך כל הזמן, עבדה במקביל עם מתווכחים אחרים בכדי למצוא את התוצאה הטובה ביותר עבורנו- עבור הלקוח. הלקוח (אנחנו) תמיד הינו בראש מעייניה וזה הורגש לאורך כל הדרך ולאורך כל הטיפול.
והנה בשעה טובה בתוך חודש נמכרה דירה ונקנה בית ואנחנו ממש ממש מרוצות! ליוליה יש משרד ביבנה שבו יושב צוות מיומן שבקיא בנושאי שיווק נדל"ן על כל סוגיו- פרויקטים חדשים, קרקעות, ודירות יד שניה. יוליה והצוות מספקים ללקוחותינו מטריה שיווקית מלאה ומקנים ללקוחות הפרטיים ולחברות פתרון מושלם ולויאליות מוחלטת. 

מוכרים? קונים? תפנו ליוליה ולצוות 7GROUP ותמצאו את בית החלומות שלכם!  

תגובות