דילוג לתוכן הראשי

מחברת 'מילה טובה'את מור יעקובינסקי כץ אנחנו מכירות כבר שנים, בכמה וכמה גלגולי חיים שונים ומה שבהחלט אפשר לומר עליה תמיד זה שהיא תמיד משתדלת, אפילו מתעקשת למצוא את הטוב בכל דבר. 

בסגר הראשון התחילה מור לעשות הליכות בשכונה ורגע לפני שיצאה להליכה החליטה להדפיס חמישה דפים של מילה טובה. אלו דפים שהיתה תולה בעבר בכל שנה ביום המעשים הטובים, אבל החליטה שהפעם התקופה הזו מחייבת יותר ממילה טובה פעם בשנה. היא לא נכנעה לאנרגיה הירודה והאפורה באוויר והחליטה לתלות את הדפים במקומות רנדומליים בשכונה תוך כדי הליכה, במחשבה שאם אפילו אדם אחד יעבור ברחוב יראה את המילים ויחייך- היא עשתה את שלה. 

את אחד הדפים היא צילמה והעלתה למדיה החברתית ומשם התחיל להתגלגל הקסם... הפוסט התגלגל הלאה והיא קיבלה תמונות ותיוגים של מאות אנשים מרחבי הארץ שאימצו את הרעיון והחלו לתלות דפים של מילים טובות אצלם ביישוב ובעיר ברחבי הארץ. 

מרגש! 

אנשים החלו לפנות אליה לשאול על הרעיון, להתעניין מאיפה הוא הגיע מה היא עושה ואילו מוצרים היא מוכרת. ומור, מאושרת מהאנרגיות החיוביות שהצליחה לפזר מסביבה קיבלה זריקת מוטיבציה להוציא סדרת מוצרים העונה לשם 'מילה טובה'. המוצר הראשון כבר יצא לאור, מחברת מילים טובות לנשים ולנערות (מור הוציאה בעבר ספרי יצירה ויש לה הרבה ניסיון בתחום) וכבר אפשר להתחדש בו ובאנרגיות הטובות שהוא מביא איתו.


צילום: מור יעקובינסקי כץ

מדובר במחברת אישית שמתאימה לנשים ולנערות, עם איורים מקוריים לצביעה ומקום לכתיבה וכמובן מילים טובת ומשפטים טובים ומחזקים שכל אחת מאיתנו צריכה על בסיס קבוע. המחברת משלבת קריאה כתיבה וצביעה כמו שרק מור יודעת לייצר ולשלב והיא מחולקת לשלושה פרקים- פרק של מילים טובות, פרק של משפטים טובים ופרק של רשימות טובות. סך הכל ארבעים ושמונה עמודים של אנרגיות טובות וחיוביות. 


צילום: מור יעקובינסקי כץ

מור כמובן לא יכולה להשאיר בצד את החלק היצירתי שמתפרץ ממנה בכל דבר שהיא עושה, ולכן ניתן לרכוש את המחברת בלבד- במחיר של 44 שקלים בלבד (איסוף עצמי מגדרה או באפשרות של משלוח בדואר רשום בתוספת של 20 שקלים), וניתן גם לרכוש חבילה -מחברת מילה טובה עם חבילה של עפרונות צבעוניים לצביעת המחברת בחמישים ושמונה שקלים, שתי מחברות מילה טובה במחיר משתלם של 80 שקלים בלבד או שתי מחברות עם עפרונות צבעוניים במחיר משתלם של 100 שקלים בלבד. כמו שאמרנו- יש לה ניסיון, יצירתיות ואנרגיה חיובית והיא מצליחה להעביר את הכל הלאה, וטוב שכך! 

ואם אתם רוצות לקחת איתכם את המילים הטובות לכל מקום, אנחנו ממליצות שתבדקו את התכשיטים של דנדי!תגובות