דילוג לתוכן הראשי

ראנדה וו׳ - מאיסטנבול באהבה

 

כמה זה מבאס שאי אפשר לטוס לחו"ל? מאוד מבאס! שמיים פתוחים או לא, אם יש משהו שהיינו רוצות בתקופה הזו במיוחד זה סוף שבוע ארוך רחוק מפה, לבד עם חברה או סוף שבוע זוגי רומנטי בלי מסכות, בלי בדיקות קורונה, בלי בידוד ועם המון שופינג ... אבל עד שזה יקרה ועד שנתאפס פה על שגרת טיסות ונופשים חזרה (ואין לנו ספק שזה עוד יקרה), אנחנו יכולות רק לפנטז. 

אחת הפנטזיות שלנו היא תורכיה. אבל לא תורכיה של הכל כלול בחופים אלא תורכיה האמיתית של איסטנבול, עיר הבירה האקזוטית והמזמינה שעם הצבעים המרהיבים והטעמים המשובחים. עזבו אתכם לרגע מפוליטיקה ומנהיגים - העם התורכי הוא עם חם ונעים שיודע לארח ואנחנו עם חם ונעים שאוהב להתארח. תורכיה קרובה ולא יקרה והיא מציעה כל כך הרבה שפע! אנחנו בטוחות שעוד יצא לנו לסייר בשווקי איסטנבול וליהנות מכל השפע הזה, אבל עד אז אנחנו שמחות שנתקלנו בדף אינסטגרם שנקרא- ראנדה וו׳ - מאיסטנבול באהבה. החנות עצמה ממוקמת בתל אביב אבל מציעה הזמנות דרך האינסטגרם עם משלוח עד הבית וגם אפשרות להצטרף לקבוצת ווטסאפ שמציעה את כל הפריטים החדשים והשווים קודם שם ורק אז הם יוצאים למכירה כללית.

יש בדף הזה הכל מהכל וההרגשה היא שאתן עושות שופינג בחנות בתורכיה ממש. יש שם כלים אותנטיים, ופריטים למיניהם עם דוגמאות של עין כחולה למזל (שגם אצלנו מאוד מוכרת ואצל התורכים בכלל), בגדים אותנטיים ביחד עם בגדים מודרניים אך מיוחדים, שרשראות וצמידים,  חמסות, מגבות, שטיחים... ממש השוק של איסטנבול רק און ליין. 

ולנו כמובן עבר בראש- איך לא חשבו על זה קודם? הרי ברוב מדינות העולם כולל תורכיה וכולל ישראל השווקים סגורים לסירוגין או סגורים לגמרי אז למה לא להקים דף אינסטגרם או מיני סייט או כל דבר אחר ברשת שמאפשר לרכוש את הפריטים און ליין? נכון, זה לא אותו דבר כמו להסתובב בשוק לגעת בפריטים, למשש את הבדים, להתמקח על המחיר... אבל זה הכי קרוב שיש לנו כרגע בתור צרכנים ולמוכרים עצמם זו דרך נהדרת למכור את התכולה שלהם במקום שתשב בתוך ארגזים ותחכה לרגע שיאשרו לפתוח את השווקים...


מתוך עמוד האינסטגרם של ראנדה וו' - מאיסטנבול באהבה 


אז כשיפתחו את החנויות אנחנו ממליצות לכן לתאם ביקור בחנות עצמה בתל אביב ועד אז להיכנס לדף האינסטגרם של ראנדה וו' מאיסטנבול באהבה להתרשם מהפריטים, להתעדכן בקבוצת הווטסאפ ולרכוש פריטים שווים במחירים טובים ולהמשיך לחלום על היום בו נסייר בשוק באיסטנבול ונרכוש את הפריטים האלה. כי זה עוד יקרה! עד אז, תוכלו לבדוק את האתר הפולני לאיפור עם המותגים הכי מובילים במחירים הכי שווים!


מתוך עמוד האינסטגרם של ראנדה וו' - מאיסטנבול באהבה

תגובות