דילוג לתוכן הראשי

בוטיק הבגדים Black & Blue


תכלס בואו נודה באמת- הרסו לנו את השופינג (אולי זה דבר טוב...?) מילא שסוגרים לנו את כל החנויות הטובות שאפשר להסתובב בהן ולהתפנק בבגים ונעליים, אבל גם אלה שמוכרות אונליין ועושות משלוחים אנחנו לא באמת קונות שם כי לאן נלבש את הבגדים היפים והחדשים שלנו! אז זהו, שהחלטנו שדי! הקורונה אמנם פה וכנראה תישאר פה בקרוב אבל כבר אין סגר ולאט לאט יש שגרה חדשה (ואפילו מסכות מעוצבות מגניבות שהפכו לפריט אופנתי הכרחי) ויפתחו לנו שוב את הברים ובתי הקפה והמסעדות והפגישות יחזרו בגדול אז כדאי שנהיה מוכנות (כמו שלא הינו עם בגדי חורף לילדים ופתאום הגיע החורף...) 

אנחנו אלופות (למזלכם הרב) בלשוטט באתרים ולחפש פריטים שווים ובמיוחד בנובמבר שידוע בתור חודש המבצעים הלוהטים שחייבים לקנות בהם משהו. השילוב של חודש נובמבר, מזג האוויר החורפי הפתאומי והעובדה שהרגשנו שאנחנו חייבות לפרגן לעצמנו ולעסקים מקומיים הביא אותנו דווקא לחפש הפעם איפה לקנות מחוץ לרשת. אם כבר אפשר להסתובב בחוץ אז למה לא? 

את בוטיק הבגדים ההורס והשיקי של שירן ישראל קורן Black&Blue אנחנו מכירות כבר כמה עונות ואנחנו תמיד עוקבות אחר התמונות שהיא מעלה, שהיא בעצמה מצלמת והן כאילו לקוחות מתוך מגזין אופנה. שירן נפגשת עם ספקים בתל אביב, בוחרת את כל הפריטים בעצמה, מסדרת אותם בבוטיק שלה שנמצא בשכונה הירוקה בעיר יבנה – קומה שלמה של בגדים אופנתיים, שיקיים ומדליקים. 

אז איפה הקאצ'? האמת היא שאין אחד כזה, פשוט כל פריט ששירן מביאה לבוטיק הוא פריט בודד - מה שנקנה נקנה ונגמר עד שהיא תחדש את המלאי וסביר להניח שהפריטים הבאים יהיו אחרים ושונים לגמרי. אבל אנחנו בכלל לא רואות בזה חיסרון, כי למרות שמבאס שראינו תמונה של אוברול הורס ובאנו לקנות ולא נשארו (כי אנחנו כמובן לא היחידות שחשבו שהוא הורס) אבל זה אומר שאין מצב שאנחנו קונות משהו מסתובבות ברחוב ויש עוד נשים שלובשות אותו. יש לה את היכולת לבחור את הפריטים השווים והכי מובילים מבחינת אופנה, וכמובן לשלב אותם ביחד בכדי שתקני לוק שלם ולא רק פריט אחד, או לעזור לך לבחור משהו שמתאים לך ולשלב אותו עם פריט אחר.

צילום: שירן ישראל קורן

צילום: שירן ישראל קורן

צילום: שירן ישראל קורןהבוטיק הוא סופר שיקי, חדר בגדים וחדר מדידות והיחס הוא אישי, בדרך כלל יש ימי מכירות מרוכזים בהם אפשר להגיע למדוד ולרכוש, אבל בהתאם למצד ניתן לקבוע עם שירן ולהגיע בהתאם להנחיות התו הסגול ולרכוש בגדים באווירה נינוחה ובשירות סטיילינג אישי של שירן.

כמובן שהתחדשנו בכמה פריטי חורף סופר אופנתיים שאנחנו כבר ממש רוצות להשוויץ בהם אז אם יהיה סגר שלישי ותראו אותנו עם מעיל דמוי פרווה צהוב ושמלה מתנפנפת עושות קניות בסופר תבינו למה....

צילום: שירן ישראל קורן

תגובות