דילוג לתוכן הראשי

תחליבי הרחצה של CREMA

 

מי רוצה לעטוף את עצמה בריחות משכרים שנשארים איתה לאורך כל היום? אנחנו יודעות שאנחנו רוצות. 
אז מה דעתך להתעטף בניחוח לבנדר עם ניחוח קל של אקליפטוס? ואולי את בכלל מעדיפה ריח של ורד וניל? ויכול להיות שאת מאלה שבכלל אוהבות להפתיע ולחדש ולהתנסות ובכלל יתאים לך הריח של ג'ינגר ולמון גראס. 

לא, לא המצאנו את הריחות האלה וגם לא את שילובי הניחוחות. אלו הניחוחות של תחליבי הרחצה החדשים של החברה המוכרת והאהובה CREMA והריח טוב ומיוחד כמו השמות המיוחדים שניתנו להם. אנחנו כמובן לא הולכות על הניחוח הרגיל והבנאלי אז התנסנו בקרם רחצה שנקרא 'בריזת ים'. נראה שלפי המצב לא נרגיש בקרוב את החול בכפות הרגליים או את המלח בשיער, אז לפחות שהריח יזכיר לנו איזה כיף זה להיות על החוף ולהיכנס למים. 

CREMA היא כאמור חברה ותיקה בשוק אבל גם חברות ותיקות עם מוניטין יודעות שהן צריכות להשקיע ולהפתיע מדי פעם וכך הן עושות, מוציאות ריחות חדשים בכל עונה. תחליבי הרחצה החדשים של CREMA מועשרים ב 25% לחות, ללא פראבנים שמן מינראלי וסיליקונים. את התוצאה הרגשנו כבר אחרי המקלחת הראשונה, כשיצאנו ממנה עם עור רך יותר (או כמו שהפרסומת קוראת לזה מגע קטיפתי). 

תחליב הרחצה שניסינו היה 'בריזת ים' כאמור, הריח לא ממש הזכיר בריזת ים (ציפינו לריח שמזכיר מלח או רעננות כמו גשם ראשון של סתיו), אבל עדיין מצאנו אותו נעים ועדין בדיוק כמו שאנחנו אוהבות. ואין אף אחד או אף אחד שלא רוצה לצאת עם ריח טוב מהמקלחת, אפילו הילדים אוהבים להריח טוב. התחליב מגיע בבקבוק של 700 מ"ל ועולה 17 ₪ בלבד (אנחנו אישית קנינו בשופרסל אונליין, שווה להשוות מחירים בין הרשתות השונות ולחפש מבצעים כמובן) שזו אחלה כמות ואחלה מחיר לכמות.

מתוך האתר של CREMA


לילדים (יותר נכון לילדות) בחרנו את תחליב הרחצה בריח ורד וניל, כי במחשבה שלנו אי אפשר לטעות עם וניל ואי אפשר לטעות עם ורוד ואכן צדקנו. הריח קצת יותר חזק שזה טוב ובפועל אחרי שהילדים יצאו מהמקלחת מפיצים ניחוחות של וניל עם ריח מתקתק של פרחים באוויר רק רצינו יותר לחבק ולנשק אותם ולהסניף את הריח עד שילכו לישון. 


מתוך האתר של CREMA


אחרי שסיימנו עם תחליבי הרחצה, בדקנו מה עוד חדש על המדף? כי אנחנו סקרניות מטבענו ותמיד מחפשות עוד מוצרים להמליץ עליהם. גילינו שחברת CREMA חידשה גם את הדאודורנטים והוסיפה דאודורנטים חדשים וריחניים וסבונים לידיים במגוון ריחות (ובימים שצריך להקפיד על היגיינה ושטיפת ידיים זה כיף שאפשר לגוון בסבונים). כמובן, שכל המוצרים היו במחירים משתלמים. והריח, כמו שאמרנו, ממכר! 

ואם אתם אוהבים ומתגעגעים לים ממש כמונו, אולי תירצו להביא אותו עד הבית עם הצדפים של ליטל

תגובות