דילוג לתוכן הראשי

לשמח את סבא וסבתא עם מתנה מקורית - סטיקיז


אם כבר שלחתם לסבא וסבתא פרחים, יין, שוקולדים, עוגות ובלונים כנראה שעכשיו אתם די שוברים את הראש איך לשמח אותם עם מתנה מקורית שתרגש ותשמח ובעיקר מתנה שאין לאף אחד אחר. אז גם אנחנו שברנו את הראש, עד שמצאנו את סטיקיז - אתר להדפסת תמונות ממוסגרות הנדבקות לקיר ללא צורך במסמרים. וכשחושבים על סבא וסבתא זו המתנה המושלמת כי הם לא יסתבכו עם פטיש ומסמרים, אלא פשוט יקלפו את המדבקות וידביקו על הקיר. 


 צילום עמית זאנטקרן 

סטיקיז הן תמונות ממוסגרות בגודל של 20x20 ס"מ הנדבקות לקיר ללא צורך במסמרים. היתרון הגדול שלהן, מעבר ליופי כמובן, הוא שניתן להדביק, להסיר ולהדביק מחדש בקלות ומהירות מבלי לפגוע בקיר או בצבע שלו. התהליך עצמו מאוד פשוט, נכנסים לאתר סטיקיז ומעלים לאתר, בוחרים עבור התמונות מסגרת לבנה או שחורה, או בלי מסגרת בכלל (בדוגמת אריח).

אם אתם לא רוצים לבחור בקולאז' משפחתי לסבא וסבתא, תוכלו לבחור עבורם או עבורכם תמונות מוכנות מראש מגלריית התמונות באתר או מגלריית האומנים הישראלים. בסטיקיז הכינו עבורכם סטים של תמונות מוכנות מראש במגוון סגנונות - חיות, פרחים, צורות גיאומטריות ובסגנונות נוספים המתאימים לסלון, לחדר העבודה וכמובן גם לחדר הילדים. 

העלאת התמונות לאתר או בחירת סט תמונות מתוך הגלרייה באתר נעשית ממש בקלות ותוך מספר דקות (האתר שלהם ממש נוח לשימוש וזה יתרון גדול!) וכל מה שנשאר לכם לעשות הוא לחכות למשלוח שמגיע עם שליח עד הבית תוך 5 ימי עסקים.  

כשהגענו לשלב התשלום עבור הסטיקיז שלנו גילינו שיש מבצע ממש שווה - 12 סטיקיז ב 399 ₪ כולל משלוח
המחיר ליחידה אחת הוא -  39 ₪ והוא כולל משלוח חינם עד הבית ברחבי הארץ. 

 צילום עמית זאנטקרן


ואם אתם ברי מזל וכן נפגשים עם סבא וסבתא (ושומרים על ההנחיות כמובן) תוכלו לפנק אותם בערכת טיפוח או לרכש את הספר הזה ויחד ליהנות משעות של יצירה משותפת.


תגובות