דילוג לתוכן הראשי

הפיג'מות החדשות של אורבניקה

 

הבקרים קרירים וגם הערבים, המים כבר לא זורמים ישר חמים במקלחת ובלילה אנחנו מוצאות את עצמנו מתכרבלות בשמיכה במקום להעיף אותה מעלינו מרוב שחם לנו! 

כן, כן גבירותיי ורבותיי- הסתיו מגיע! מהר מאוד ואפילו לא נשים לב כבר נלבש ארוך כל היום ובלחץ של הרגע נתחיל להחליף בין הארונות של הקיץ והחורף ולבדוק מה עולה עלינו מה עולה על הילדים ולעשות רשימה (ככה הסטייליסטית שלנו לימדה אותנו שעושים קניות) של כל הבגדים שאנחנו צריכות לקנות- ומהר. 

ואחד הפריטים שממש צריך בתקופה הזו הוא- פיג'מה כמובן! וממש לא מספיק סט אחד... במיוחד לא בימים של סגר בו אנחנו רוב הזמן בבית ולא תמיד יש סיבה בכלל לצאת מהפיג'מה... כך שצריך סט שיראה סוג של מייצג (או נורמלי עד כמה שאפשר או פשוט פחות נוראי עד כמה שאפשר) שנוכל גם לישון איתו גם להרגיש איתו בנוח וגם להיראות סבבה לגמרי אם השליח של הסופר מגיע או שאנחנו צריכות לרדת רגע למטה לזרוק את הזבל (מי אמר שפיג'מה לא אמורה להיות בסטייל?) 

מכיוון שרוב החנויות סגורות עכשיו הדרך הטובה והמהירה ביותר להתחדש בפיג'מות היא בקניות באינטרנט וזה בדיוק מה שעשינו. כמובן שכדאי לחפש מבצעים שווים וגם זה בדיוק מה שעשינו. אז אנחנו פה, כמו תמיד, בכדי להמליץ לכם- הפעם על הפיג'מות של חברת אורבניקה.

מתוך הפייסבוק של אורבניקה

האמת היא שאנחנו די מתבאסות לעשות את הרכישה באתר שלהם ולא כי האתר לא נוח לרכישה ולא ידידותי למשתמש כי הוא כן, אנחנו פשוט ממש אוהבות את הסיבוב בחנות. תמיד אפשר למצוא שם בגדים מסוף עונה במחירי רצפה וכמובן עד הקופה לאגור אקססוריז שכמובן שאפשר בלי אבל במחירים שלהם ובמגניבות שלהם חבל לנו לוותר עליהם.

מתוך הפייסבוק של אורבניקה
אבל חזרה לפיג'מות! 

אחד מהדברים הכיפיים בבגדי שינה להלן- פיג'מה, הוא לחזור להיות ילדים. להסתובב בבית בחליפה של מכנסיים וחולצה תואמים נעימים ורכים שאפשר להתכרבל בהם כל היום. אז כמובן שאלה הן הפיג'מות שהזמנו מהרשת- של סנופי ושל דרדסים ושל כל מיני דמויות מאוירות שאנחנו אוהבות (גם על חולצות מדי פעם). בזמן שבחרנו את הפיג'מה גילינו שהטרנד של להתלבש זהה אמא-ילדה לא חלף אלא הגיע לעוד תחומים וגם לחדר השינה אז נכון שביום יום לא נצא להסתובב לבושות כמו הילדות שלנו (יותר נכון לא נלביש את הבנות שלנו כמונו) אבל בכל מה שקשור לבגדי בית ושינה אנחנו חייבות להודות שיש לזה קטע חמוד שלכל הילדים יש אתן אותן פיג'מה של חד קרן וגם לנו.... 

מושלם לימים המתקררים וגם במבצע שווה עכשיו באתר. תתחדשו!

תגובות