דילוג לתוכן הראשי

איך יודעים שהסתיו מתקרב? קונים ענבי אוטום קריספ!


אנחנו לא נוותר על הקיץ בכזו קלות ונעשה כל מה שאנחנו יכולות כדי למשוך אותו עוד קצת. אבל ככל שנתאמץ וננסה לא נוכל לעצור את הזמן ונאלץ לקבל את בוא הסתיו. מאז שהיינו קטנות הגננת לימדה אותנו שאם רואים נחליאלי מקפץ ברחוב, כנראה שהסתיו מתקרב. אך לא רק הנחליאלי מבשר את בוא הסתיו, גם הרוחות הקרירות, העננים האפורים וכמובן...השלכת. אבל עם השנים, אנחנו הבנו שעבורינו יש סימן אחר וטעים במיוחד המבשר את בוא הסתיו ואנחנו לא מדברות על קרמבו או כובע צמר. אנחנו מדברות על אשכול ענבים ירוק ומתוק ללא חרצנים מזן אוטום קריספ של ענבי טלי האהובים והמוכרים. 

כן! יש ענבים גם בסתיו! כשאנחנו רואות את הזן הייחודי של הענבים הירוקים והמתפצחים בפה בכל רשתות המזון והחנויות המובחרות, אנחנו פשוט לא מתאפקות וקונות כמה סלסלאות. הרי בסתיו, רב האנשים אוהבים להישאר בבית לראות טלוויזיה, להרכיב פאזל או לקרוא ספר כשלידם מונחת קערה מלאה חטיפים ונשנושים. אנחנו בניגוד אליהם אוהבות למלא את קערת הנשנושים שלנו בענבי אוטופ קריספ וכמו תמיד אנחנו חייבות למלא קערה ממש גדולה כי כולם אבל כולם פשוט גונבים לנו אותם!


 צילום יח"צ 


ולמה אנחנו כל כך אוהבות את האוטום קריספ? 
כל אשכול מלא בענבים ירוקים, בשרניים, מלאי מיץ, בעלי טעם תפוחי, ללא חרצנים והכי חשוב ענבים שפשוט כיף כיף כיף לפצח אותםבפה. מה פלא שקוראים לזן הזה כ"מלך הענבים"?. האוטום קריספ פותח על ידי האגרונום הישראלי מיכאל שטרים בעת שעבד בחברת פיתוח הזנים הבינלאומית בקליפורניה SUN WORLD והואו יובא לישראל על ידי ענבי טלי. במושב לכיש, עבר הזן תהליך התאמה לתנאי האקלים המקומיים והרווח כולו שלנו. 

אם אתם מחפשים זני ענבים בטעם עדין יותר, בטח תשמחו לגלות שענבי טלי מגדלים ומוכרים כ- 30 זני ענבים, כשלכל זן צבע, צורה, טעם וארומה הייחודיים לו. לצידו של האוטום קריספ נמכרים כמובן עוד מספר זנים משובחים והבולטים בעיקר הזנים: סייבל, סקרלוטה ואדורה. אז מה הפלא שכולם שרים - ענבי טלי, מושב לכיש, כל ענב זהב!. הם באמת הענבים הכי טעימים שיש לנו בארץ. 


 צילום יח"צ 


אתם יודעים....? לאכול ענבים במקום חטיפים, זה תמיד רעיון מעולה - ללא קשר לעונות השנה. ואם ממש תירצו לעשות מהפך בריאותי תוכלו להתאמן עם מאמנת כושר

תגובות