דילוג לתוכן הראשי

ערכות סריגה ורקמה לילדים של אמיגו - כיף שלא נגמר!


כילדות אהבנו יותר לרקום מאשר לסרוג. איך שהוא בכל פעם שניסינו לסרוג היו נופלות לנו עיניים וצעיף שהיה אמוך להיות ארוך, מפנק ונעים היה דומה יותר בסופו של דבר לשמיכה שהתאימה לבובת הברבי האהובה עלינו. אחרי כמה ניסיונות כושלים, עברנו לריקמה וכאן התגלה לנו עולם חדש של יצירה והנאה. עשינו כל כך הרבה רקמות (דרדסים, סנופי, פטריה, פרח ועוד) שכבר לא היה מקום בבית ואמא שמסגרה את כל הרקמות שלנו תלתה אותן בכניסה לבית. 

אין ספק שהרקמות היו קבלת פנים צבעונית ושמחה שגרמה לכל אורח לחייך כשנכנס אלינו הביתה. ככל שבגרנו, זנחנו את הרקמה והסריגה אבל בשנים האחרונות הן עושות קמבאק (לשמחתנו הרבה!) והפכו לטרנד עולמי - מה שפעם נחשב זקן ומיושן הפך היום מדליק ויצירתי. 

חודשי הסגר אילצו אותנו לגלות דרכים חדשות להעביר את הזמן עם הילדים מחוץ למסכים ומה יותר טוב מלשחזר איתם חוויות ילדות וביחד לרקום ולסרוג בקלות ובהנאה. חיפשנו און ליין ערכות סריגה ורקמה והגענו אל אתר אמיגו שם גילינו עולם של משחקים וצעצועים. 

באתר מצאנו את ערכות הסריגה והרקמה מקבוצת משחקי היצירה אורדע המוכרים לנו ממשחקי קופסא אחרים. בערכות הסריגה הכי אהבנו את ערכת "סורגים צעיף בסטייל" (במחיר של 49 ש"ח) ואת "כובע וחם צוואר" (במחיר של 54.90 ש"ח). כל ערכה מכילה חוברת הוראות, נול סריגה מאורך מיוחד וחדשני, המיועד לשימוש רב פעמי ועם חוטי צמר בשלושה גוונים - תכלת, סגול וצהוב. אמנם, השימוש בנול הסריגה החדשני שונה משימוש של מהמסרגות האפורות שאנחנו מכירות אך הילדים מהר מאוד מבינים את העניין ולומדים איך להשתמש בו.

 צילום יח"צ 


ומה עם ערכות רקמה? ברור שבדקנו גם אותן. מצאנו ערכות רקמה כמו פעם הכוללות עיצוב בחוטי רקמה, עיצוב בפאייטים וטוויית שטיח מחוטי צמר. תוכלו לבחור בין מגוון עיצובי חיות שונים כגון דג, פרה, ינשוף, חילזון וגם ערכת רקמה של בית.
הערכה כוללת אריג קנבס, חוטי צמר, מסגרת ומחט לרקמה ועולה 44.90 ש"ח. 


 צילום יח"צ 

למתקדמים יותר מצאנו את ערכות "השטיח שלי" המציעות סריגה של שטיחים בעיצוב של דב קואלה, ג'ירפה ואריה. 
הערכה עולה 49 ש"ח. 

אחרי שעברתם את החלק הקשה של לבחור ערכה, תוכלו לבקש שהמשלוח יגיע באריזת מתנה (בתוספת של 5 ש"ח), כך שהערכות הן פתרון נהדר לא רק כפעילות מהנה בבית, אלא גם כמתנת יום הולדת לחבר שגר רחוק. 

ואם תרצו להוסיף עוד מתנה לערכות המדליקות האלה, תוכלו לבחור בין "היער הקסום", בגדים לילדים או תכשיט עם מסר חיובי. 
תגובות