דילוג לתוכן הראשי

מכונת גילוח לבגדים - הפתרון לכדוריות הבד !

 

כן! קראתם נכון מצאנו את הפיתרון לבעיית כדוריות הבד.

כל מי שעושה כביסה מכיר אותן....כדוריות הבד הקטנות שמופיעות על הבגדים (או בשם היותר נפוץ שלהם - גולגולים). אין אחד שלא מתרגז וכועס כשהם מופיעים על הבגדים וגורמים לו להיפרד מסוודרים, חולצות ומכנסיים. גם אנחנו סובלות מהבעיה הזו וכדי למצוא פתרון לבעיה ניסינו נוזלי כביסה שונים, ניסינו מרככי כביסה שונים, ניסינו אבקות, ניסינו וניסינו וניסינו ובכל פעם כדוריות הבד שוב הופיעו ואנחנו בצער רב נפרדנו מבגדים שאנחנו כל כך אוהבות. 

החלטנו שאנחנו לא מתייאשות ומוצאות פתרון גם כי נמאס לנו לזרוק בגדים ממש שווים וגם כי כדוריות הבד הפכו למגיפה עולמית, ובטוח שיש מישהו שכבר מצא פתרון לבעיה הזו. חיפשנו בגוגל פתרונות מעניינים לבעיה ומצאנו ברשת "חשמל נטו" את מכונת הגילוח לבדים מבית TRAMERY STOCKHOL (חברה שוודית המתמחה בגיהוץ ושמירת בדים לאורך זמן). 
הופתענו לגלות שמכונת הגילוח מתאימה לסריגים, בדי כותנה ופשתנים והיינו חייבות לבדוק אותה.  צילום יח"צ 

ממש כמו מכונת גילוח לפנים, זו של הגברים, העוברת בעדינות על עור הפנים וחותכת את הזיפים, גם המכונה הזו - מתקנת ומחליקה משטחי בד באמצעות סכיני גילוח חדים ומנוע רב עוצמתי. המכונה עוברת על חלקי הבד הפגומים, חותכת את כדוריות הבד ומחזירה את המגע הנעים ואת הרכות לבגד. הדגם שניסינו נקרא Pilo Fabric Shave  - מכונה קומפקטית, קלה לנשיאה ולתפעול, בעלת עיצוב אלגנטי מפואר ומגוון צבעים לבחירה שחור, ורוד, כחול, אפור ואדום. היא גם סופר נוחה, כי היא אלחוטית (ניתנת לטעינה חכמה באמצעות חיבור USB) ולא צריך עבורה קרש גיהוץ! פשוט פורשים את הבגד על השולחן ומעבירים עליו את המכונה. 

ניתן להשיג בסניפי "חשמל נטו" והמחיר  - 199 ש"ח בלבד. 

 צילום יח"צ 
תגובות