דילוג לתוכן הראשי

אימון אישי עם נאה חכמון

 

איך זה נשמע לכם, לחיות את החיים בדיוק כמו שאתם רוצים? לעשות, ללמוד ולעבוד במה שאתם אוהבים, להנות כל יום מחדש, להיות מאושרים ולהגשים את החלום שלכם. האם יש לכם חלומות? האם הגשמתם אותם?

כמאמנת אישית ועסקית (קואצ'רית) נאה פוגשת לא מעט אנשים שמגיעים אליה ואומרים לה- אני רוצה שינוי – אני רוצה להגשים את החלומות שלי, אבל.......אז מגיעים גם התירוצים: "אין לי כסף", "אין לי זמן", "אני חוסך", "זה לא באמת יעזור", "אני לא טוב מספיק", "אני לא יודע מה לעשות", "זה לא יכול לקרות" ועוד אלף ואחד תירוצים.

התירוצים האלו הם הדרך של המוח לשמור על אזור הנוחות! כי באזור הנוחות המוח לא עובד, הוא נח!
ומי לא רוצה לנוח כל הזמן? הלב - הוא יודע מה טוב לנו! יודע מה אנחנו מסוגלים! הוא מוכן להיפגע, להסתכן ולעבוד קשה.
אז למה שלא תשתמשו בו? אני מאמינה שברגע שמקשיבים ללב שלנו הכל מסתדר.

תחשבו רגע על איך אתם מרגישים ורואים את העולם כאשר אתם אוהבים מישהו...והנה הסיפור של נאה:

אני יכולה לספר לכם, שכל חיי הרגשתי לבד, הרגשתי שלא מבינים אותי, הרגשתי שאני צריכה כל הזמן להילחם במשהו וכמה כבר אפשר להילחם לבד בלי אף אחד?, ניסנו להסביר לי, לדבר איתי להגיד מה לעשות אבל כל זה לא עזר עד שיום אחד, החלטתי ללכת אחרי הלב שלי, שלא תבינו לא נכון פחדתי, לא ידעתי מה הולך לקרות, מה הפירוש עכשיו שאני הולכת אחרי הלב שלי, האם הוא יודע מה לעשות? האם הוא יודע איך להנחות אותי? אולי זאת טעות? אך זאת לא הייתה טעות... מהרגע שהקשבתי ללב שלי קרו לי הרבה דברים שרציתי שהיה לי טוב איתם, ואני לא אומרת שלא עשיתי טעויות, עשיתי, אבל מעולם לא התחרטתי לרגע על מה כל שעשיתי.

צילום יח"צ 

הייתי שלמה בכל רגע בחיים עם מה שעשיתי ומה שאני עושה היום. רק שהיום אני יודעת כבר שאני לא נלחמת לבד! יש לי מי שדואג לי, מי שאוהב אותי ועם מי להילחם כשצריך. בנוסף לכך יש לי את הטכניקות שפיתחתי לעצמי להתמודד עם כל הקשיים שאני עוברת. זה המקום הכי טוב לדעתי להיות בו. נכון שלהגיד להגשים חלומות נשמע גדול, אבל אני מאמינה שזה אפשרי. בעצם הכל אפשרי.

 צילום יח"צ


כמו שוולט דיסני אומר "אם אתה יכול לחלום על זה אתה יכול להגשים את זה". המשפט הזה ליווה אותי כל חיי, ראיתי כל פעם איך החלומות שלי מתגשמים מול העניים, לא ראיתי את הקשיים, הפחדים, התירוצים, ראיתי את התוצאה הסופית - את עצמי מאושרת כשהגשמתי את החלום.

והגשמתי המון חלומות, עוד מילדות, החלום שלי בהתחלה (הוא היה חלום קטן אבל עדיין חלום), היה להיות רשג"דית בצופים, אחרי כמה שנים הגשמתי אותו, לאחר מכן החלום שלי היה להיות לעבוד עם אנשים, לא ידעתי באיזה צורה, אבל רציתי להכיר אנשים והופ נהייתי ברמנית מצליחה לקפה ולאלכוהול כמובן.

בצבא החלום שלי היה להיות מפקדת, בהתחלה לא נתנו לי אפילו את האופציה להגיע לפיקוד או ההדרכה, אבל בסוף הגשמתי את החלום והייתי מפקדת קורסי מחשב! אחרי הצבא החלום שלי היה לנסוע לטיול הגדול שלי בדרום אמריקה, שם התירוצים והפחדים היו חלק גדול מחיי, אבל אימנתי את עצמי יום יום והתמודדתי עם כל הקשיים שהיו לי והגשמתי את החלום שממנו את האמת לא רציתי לקום.

אחרי הטיול שלי החלום שלי היה לגור לבד וללמוד באוניברסיטה בן גוריון בבאר שבע, פה כבר אני לא צריכה לספר לכם שגם החלום הזה התגשם! וזאת הייתה תקופה מדהימה בעיניי שלא רציתי שהיא תיגמר.

כאן סיפרתי לכם רק חלק קטן מהחלומות שלי שהגשמתי, אך היו לי עוד הרבה חלומות קטנים בדרך שהגשמתי, מציאת מקום עבודה, מציאת בן זוג, פיתוח תחביבים, כושר ועוד ועוד והנה היום הגשמתי חלום ענק! להיות מאמנת אישית ועסקית.

מאמנת אישית ועסקית להגשמת חלומות - למצוא את האיזון בין ההיגיון לרגש.

למצוא את השלווה הפנימית שלנו יחד עם הסביבה החיצונית שגורמת לנו להמון לחץ.

היום אחרי לימודים ארוכים באוניברסיטת בר אילן, יש לי כלים וטכניקות שלמדתי ופיתחתי בעצמי כדי לעזור לאנשים אחרים למצוא את האיזון שלהם שיגרום להם לבין שהכל אפשרי בחיים ושאסור לוותר על הגשמת החלומות - אחרת לא נהיה מאושרים כמו שתמיד רצינו.

בתהליך אימון אישי, אנחנו נלמד יחד איך לאזן את המוח והלב, נלמד איך לגרום להם לעבוד יחד כדי שתמצאו את הדרך להגשים את החלומות שלכם. התהליך אורך 10 מפגשים, מפגש של שעה כל שבוע שבו אני מלווה אתכם למציאת האיזון שאתם צריכים כדי להגשים את החלומות שלכם.

ואחרי הכלים והטכניקות שתקבלו אחרי תהליך האימון, אתם תצאו לטרוף את העולם ולהגשים את החלומות שלכם כי הכל אפשרי בחיים, רק אם רוצים!.

ואם תירצו להעשיר את האימון ללב, עם אימון לגוף - תמיד תוכלו לבדוק את ההמלצה שלנו על שירה כספי - מאמנת כושר ותזונה! 

תגובות