דילוג לתוכן הראשי

קרם לחות BB של GARNIERזה לא סוד שעם השנים העור נהיה רגיש יותר, עם יותר כתמי שמש וכתמי פיגמנטציה ויש צורך מצד אחד להסתיר ומצד שני לא להסתיר יותר מדי. רבות נכתב על איך להתאפר בהתאם לגיל ומאפרת מקצועית תוכל לתת לכל אחת ואחת טיפים בדיוק איך לעשות זאת בהתאם לעור שלה ולאופי שלה. 

אישית אנחנו לא מתאפרות יותר מדי, יש לנו כמה פריטים בסיסיים שאנחנו מכורות אליהם (ומזמינות מהאתר הפולני שחובה שתכירו אם אתן בענייני איפור וטיפוח של מותגים במחירים מעולים) ואנחנו בעיקר חורשות על קרמים BB ו CC למיניהם, עם תוספת צבע בקטנה. 

זו בעיקר הסיבה שהתאהבנו ממש בקרם הלחות BB של GARNIER שזו חברת טיפוח שאנחנו אוהבות במיוחד (יש להם אחלה מים סלאריים להורדת איפור וגם סבונים לניקוי פנים). הקרם הוא קודם כל קרם לחות שנועד להעניק לחות לעור, ויש בו מעט פיגמנט צבע שמעניק כיסוי אחיד ראשוני לעור – אחלה בסיס למייקאפ למי שמתאפרת או רוצה להסתיר עוד, ואפשר גם פשוט להשתמש בתי שכבות שלו ליצירת מראה מאופר יותר. בנוסף לאלה הוא גם מסייע בטיפול בפגמים בעור וזו עוד סיבה ממש טובה לאהוב את המוצר.


מתוך האתר של GARNIER
מתוך האתר של GARNIER


הקרם מתאים לכל מי שיש לה סוג עור מעורב עד שמן (לנו!) עם נטייה קלה לפגמים בעור ונקבוביות מורחבות. הוא משתלב נהדר בשגרת הטיפוח היום יומית- מכיל חומצה סיליצלית שאחראית על הטיפול בפגמים, חומרים מזינים שאחראים על הענק הלחות לעור ופיגמנט צבע שאחראי על כיסוי מאט למראה אחיד. אנחנו משתמשות בו במקום מייקאפ, מורחות אותו בבוקר בעזרת ספוגית (אפשר גם עם מברשת- מה שנוח לכן) בשכבה אחת או שתיים לפי מצב העור באותו הבוקר. הוא נספג מהר יש לו מרקם עדין ונוח לשימוש שנמרח באופן אחיד ונספג מהר בלי תחושה של שמנוניות יתר וגם בלי שירד אחר כך צבע מהפנים כמו במייקאפ רגיל. בנוסף יש בו גם מקדם הגנה 15 SPF (להרבה נשים זה מתאים אנחנו אישית מורחות קרם הגנה בנפרד כל בוקר אחרי קרם הפנים לשמירה על עור הפנים מפני נזקי השמש) 

עד לפני כמה זמן הינו משתמשות בקרם פנים ובמייקאפ בנפרד ובחלק מהימים עדיין עושות זאת, אבל מאז שנכנס קרם ה BB לחיינו החיים בהחלט שודרגו! לפחות שגרת הטיפוח שודרגה... גם כיסוי אחיד וקליל ליום יום, גם לחות לעור, וגם כאשר אנחנו מורחות אותו הנקבוביות פחות נראות לעין, לא רואים אדמומיות ופגמים קלים והמראה שמתקבל הוא מראה מאט אחיד וחלק. יש את קרם ה BB הקלאסי ויש את ה PURE ACTIVE עליו אנחנו ממליצות בחום.

תגובות