דילוג לתוכן הראשי

'של ליטל' - קולקציית צדפים מאוירים


את ליטל הכרנו בכלל כבעלת חברת 'הכל בסדר- פתרונות יעילים לארגון וסדר'. ואם תיכנסו לפרופיל שלה ותעקבו אחריה תראו שזה בדיוק מה שהיא מסדרת ומארגנת את הכל במקום ותוך כדי היא שומרת על אסתטיקה, קו נקי ומדויק בכל דבר שהיא עושה. לכן זה בכלל לא הפתיע אותנו כהיא שהשיקה את ליין המוצרים החדש שלה של צדפים מאוירים שנקרא 'של ליטל' ששידר בדיוק את אותם הדברים. 

אצל ליטל תוכלו לקרוא ציטוטים ופוסטים שנוגעים לכולנו בשלב כזה או אחר כמו לדוגמא "דברים טובים באים במנות קטנות, שלא נתרגל" שהוא משפט שכתבה בעבר אבל לגמרי מתאים היום לקולקציית הצדפים שלה. הצדפים מגיעים כבודדים או כמה ביחד, מאוירים אחד אחד בעבודת יד מדויקת וצבעונית של ליטל ומלאים באנרגיה חיובית שהיא מכניסה בהם תוך כדי היצירה. אפשר לרכוש אותם לבד או בתוספת מוצרים תואמים וברכות.

מהפייסבוק של ליטל

הרעיון התחיל אצל ליטל מהאהבה שלה לחפצים ואביזרים (ואנחנו ממש אוהבות חפצים אביזרים וכלים) בעיקר כאלה שהמקור שלהם הוא מים, כי מים מסמלים שפע. ביחד עם מקור המים ליטל גם מתחברת מאוד לאמונה בעין הרע ואנרגיות טובות ורעות. בתקופת ההסגר הקודם היא מצאה את עצמה, כמו רבים, בבית מחפשת איך להעביר את הזמן. היא חיפשה תעסוקה ששוברת שיגרה שהיא תוכל גם ליצור וגם ליהנות. היא התחילה לצייר על צדפים שהיו לה בבית, לאייר ולצבוע ופרסמה. התגובות הנלהבות והזמנות שהחלו להיכנס הבהירו לה שיש פה פוטנציאל.מהפייסבוק של ליטל

מהפייסבוק של ליטל


בשלב הבא ליטל הלכה ורכשה פריטים הקשורים לים, חפצים נגד העין הרע שמשתלבים יחד עם הצדפים והחלה לייצר ערכות תואמות - כלי הגשה וצדפים, ברכות וצדפים, מגבת רקומה וצדפים, שכמובן שהמוטיב העיקרי והחוזר הוא - הצדפים מעשה ידיה. 

השילוב של כישרון האיור שלה ביחד עם היכולת לבחור את הפריטים המיוחדים והמדויקים שמשדרים אנרגיות חיוביות ביחד עם הידע השיווקי ויכולת המכירה לה הולידו עסק חדש. 

זו לא פעם ראשונה שהיא מקימה עסק, כך גם הקימה את העסק הראשון והראשי שלה- 'הכל בסדר- פתרונות יעילים לארגון וסדר'. אבל כשהוא יצא לחל"ת עקב התקופה ועקב העובדה שליטל שברה את ידה היא החליטה לקדם את העסק הנוסף. היא הדפיסה כרטיסי ביקור ממותגים, ארגנה את המארזים, צילמה את המוצרים והחלה לפרסם במדיה החברתית. יש אפשרויות שונות של שילובי מוצרים, כמויות של צדפים, איורים לבחירה, ברכות וגם כמובן אפשרויות משלוח ואיסוף עצמי. 

אם אתם רוצים להתחיל את השנה החדשה עם אנרגיות חיוביות, לגרום לעצמכם ולחברים שלכם הנאה וחיוך בכל פעם מחדש, אנחנו ממליצות לכם לבחור מתוך קולקציית הצדפים החדשה והמקורית שליטל עיצבה.

 

 

תגובות