דילוג לתוכן הראשי

פיצה שף יבנהיש הרבה סוגים של אוכל שאפשר להתווכח על הטעם שלהם ויש אנשים שאוהבים אותם פחות ויש כאלה שיותר. כך תוכלו למצוא אנשים שמאוד אוהבים פלאפל וכאלה שיעדיפו בכלל שווארמה, אנשים שיבחרו לאכול מקדונלדס וכאלה שיבחרו לאכול חומוס במקום זה. אבל על מאכל אחד אין ויכוח בין אנשים כלל וכלל והמאכל הזה, ניחשתם נכון- הוא פיצה! 

ובעיקר כשמדובר בפיצה ייחודית שנעשית באהבה רבה. כך מגדירים בפיצה שף יבנה את הפיצה שלהם. ואם טעמתם אותה אז אתם לגמרי מבינים למה הם מתכוונים וגם מסכימים איתם. הפיצה שלהם תמיד טרייה, תמיד חמה, מלאה בכל טוב, מוגשת בצורה מעוררת תיאבון עם גבינה מותכת ותוספות טריות וכשהשירות שלהם כזה נעים ומשפחתי- מבינים מה הכוונה בתוספת של 'נעשית באהבה רבה' למשפט בהקשר של פיצה. והרי פיצה זו לגמרי אהבה! 

אכלנו שם כמה פעמים ובכל פעם שמחנו על הבחירה שכן יש כמה פיצריות בעיר וזו בהחלט אחת המומלצות (אין ברירה, בעבודה שלנו פשוט חייבים לעבור את כולן ולטעום את כל מה שיש לעיר להציע! אבל זה עובד לטובתכם כי אנחנו ממליצות לכם על בתי קפה מקומיים וגם על גלידריות או יוגורטיות מומלצות וזה רק חלק מההמלצות!)

מתוך הפייסבוק של פיצה שף יבנה

באחד הפוסטים שלהם בפייסבוק הם כתבו משהו על פיצה (בתוספת של תמונה מעוררת תיאבון שגרמה לנו לרייר על המסך, ולחייג אליהם להזמין מגש משפחתי בזמן שהמשכנו לקרוא את הפוסט ולחייך): 

"יש שיגידו עלייה ג'אנק פוד, יש שיגידו אוכל מנחם ויש שיגידו שחיתות". עצרו הכל! היא לא רק כל המילים האלה שעושים אותי רעב. היתרונות של הפיצה כארוחה הם קודם כל השילוב של חלבונים, פחמימות ושומנים בהרכב הרצוי לגוף ולא נשכח את הליקופן, המצוי ברסק העגבניות שהוא חומר שמונע מחלות כגון קטרקט וסרטן הערמונית, וכם את כמות הסידן הגדולה שיש בפיצה, מהמוצרלה, המביאה אותה לרמות של סידן ממש כמו במוצרי חלב אחרים." 

מתוך הפייסבוק של פיצה שף יבנה 

אז כמו שאתם מבינים, מי שכותב ככה על פיצה (ומתכוון לכל מילה) וגם מגדיר את הפיצה שלו כפיצה ייחודית שנעשית באהבה רבה לגמרי גורף אצלינו נקודות. (אם רק היה אפשר להמיר את הנקודות בקלוריות זה היה עוד יותר נחמד) ואנחנו לגמרי בעד לאכול פיצה כארוחה משפחתית או זוגית או אפילו לבד. 

ואם נהיה רגע רציניות – אנחנו לא בעד לאכול שטויות וג'אנק פוד כל הזמן, אבל אם כבר חוטאים פה ושם או שמשלבים ארוחה אחת קצת יותר מושחתת או מפורזת באורח חיים בריא שכולל ארוחות בריאות ומסודרות במשך השבוע באופן קבוע, אז ההמלצה שלנו היא פיצה. פיצה שף ביבנה כמובן! 


 

 

 

 

 

 

תגובות