דילוג לתוכן הראשי

עגילי 'הדגלים השחורים'

 

מיכל אורן היא אמנית. היא לא רק מעצבת תכשיטים, היא חולמת את התכשיטים, יוצרת את הנראות שלהם בראשה ולאחר מכן מעצבת את התכשיטים לפי הרעיון שנולד בראשה וההרגשה תוך כדי היצירה. כך נולדים להם פריטים מיוחדים וייחודיים מזהב ומכסף, מכסף מושחר וגם משילוב של שניהם. 

בכל מקום שתקראו עליה ועל היצירות שלה תוכלו לשים לב שהיא מתייחסת אל כל אחד מהפריטים שלה כיצירות אומנות בודדות, ושהיא מאמינה שדווקא לפריטים הקטנים והעדינים יש את הנוכחות החזקה והמשפיעה מכולם. ביחד עם האמונה הזו ביצירה והמציאות הקיימת שנכפתה על כולנו, נולדו עגילי 'הדגלים השחורים'. "זוהי יצירה שהופיעה ככורח, מתוך תחושה גועשת של תקווה מהולה בזעם והיתה בלתי נמנעת" זה מה שכתבה מיכל על העגילים שיצרה. ואנחנו אוהבות תכשיטים שמיוצרים מתוך תשוקה ורצון עז להעביר מסר לעולם!

 צילום מתוך האתר 


העגילים של 'הדגלים השחורים' מיוצרים משאריות כסף מושחר מהתכשיטים האחרים שמיכל יוצרת ומעצבת. בגלל חומר הגלם ואופי הייצור שלהם הם מיוצרים בסדרות קטנות בכל פעם, בעבודת יד של מיכל, כאשר כל דגל ודגל שונה זה מזה כך שאפשר לרכוש עגיל בודד או שני עגילים ואפילו שלושה – אף זוג לא זהה לחלוטין. יש בהם תנועה, הם משנים כיוון וההרגשה היא שהם ממש מתנופפים- שזה לגמרי מתחבר עם המהות שלהם, שאנחנו לא פה בשביל לקבל את המצב הקיים ואת מה שנכפה עלינו, אנחנו פה בשביל למחות, להתלונן- לשנות!


 צילום מתוך האתר
                                                 


צילום מתוך האתר


את העגילים של 'הדגלים השחורים' פרסמה מיכל ברשתות החברתיות ורבות החלו לרכוש אותם גם בשביל להביע עמדה בצורה יצירתית וגם בכדי לתמוך במיכל כמעצבת מקומית (מה שמאוד חשוב לעשות בעיקר בתקופה הזו ואנחנו לגמרי תומכות בכך!). בימים אלה מיכל עובדת על סדרה של שרשראות בהשראת הדגלים השחורים וסיכות דש לבגד (שלגמרי חזרו לאופנה אגב ואנחנו גם בעד זה!) העשייה והיצירה קצת יותר איטית בהתאם לתקופה אבל בהחלט קיימת וטוב שכך. 

המחיר לזוג עגילי 'דגלים שחורים' העשויים מכסף מושחר הוא 150 ₪ ומחיר השרשראות ינוע בין 380 ₪ ל 570 ₪. 

ניתן לרכוש את הפריטים ישירות ממיכל המעצבת במדיה החברתית (פייסבוק או אינסטגרם) וגם דרך האתר שלה. ואם אתם כבר באתר מומלץ להתרשם ממגוון תכשיטי הזהב, תכשיטי הכסף ותכשיטי הכסף המושחר שמיכל מעצבת ומייצרת. הסטודיו שלה ממוקם בלב תל אביב, כך שברגע שיהיה אפשר לצאת ולהסתובב מומלץ להגיע ישירות לשם להכיר את מיכל, להתרשם מהפריטים ישירות ולרכוש במקום.

תגובות