דילוג לתוכן הראשי

דגים לראש השנה - לא מה שחשבתם!

 

אנחנו לא יודעות מה ראש השנה מזכיר לכם אבל לנו זה בעיקר מזכיר דגים. אולי אלו כל האיחולים של "שנהיה לראש ולא לזנב" אולי זה הגפילטע פיש של סבתא או הזיכרון של ראש הדג שהיה מקשט את השולחן בערב חג אבל ישר עולים לנו דגים לראש... 

מסתבר שאנחנו לא היחידות ושהדג עצמו כבר מזמן הפך לאחד הסמלים המובילים של ראש השנה. הם נמצאים במחזיקי מפתחות, ברכות, תכשיטים, חולצות וגם כאקססוריז מגניבים שמתאימים לא רק לראש השנה אלא בכלל. לא הינו צריכות לחפש יותר מדי אקססוריז עם מוטיב של דגים כי הם פשוט קפצו לנו בכל מקום אבל שני מוצרים סופר מדליקים תפסו את עינינו במיוחד. 

המוצר הראשון הוא קלמר בצורת דג. תלמידים היום כבר מזמן לא מסתפקים בקלמר ג'ינס פשוט שעליו מציירים ומקשקשים והקלמרים הם כבר מזמן אקססוריז חשובים במיוחד לבית הספר, לאוניברסיטה ולכל מי שמסתובב עם כלי כתיבה ולא רוצה שהם יהיו זרוקים בתוך התיק. יש מגוון רחב למדי של קלמרים מדליקים ואחד מהם הוא באמת הקלמר הזה בצורת דג. הקלמר עשוי מבד עם הדפס תלת ממדי של דג אמיתי והוא מאפשר לאחסן את כל הכתיבה בסטייל מדליק במיוחד (וגם להשתמש בו בשביל מתיחות!) אפשר לאחסן בתוך הקלמר עטים עפרונות טושים ועוד מוצרים משרדיים.

צילום יח"צ


אם כבר הזכרנו כלי כתיבה ומוצרים משרדיים-המוצר השני הוא אטבי נייר שגם הם בצורת דג. ולא רק שהם אטבים מגניבים ומיוחדים (שעושים חשק לסדר דפים ביחד גם אם עד עכשיו לא ידעתם מה זה אטבי משרד ולמה הם משמשים בכלל) הם מגיעים בתוך קופסת סרדינים. קופסת הסרדינים דומה שתי טיפות מים למקור ולרגע תתבלבלו ותחשבו שבאמת מדובר בקופסת סרדינים אבל אל דאגה היא לא בעלת אותו הריח ויש לה יתרון של פתיחה וסגירה רב פעמית. הקופסא מכילה שלושים אטבים שכאמור מעוצבים כדגים בצבע הכחול והצבע שלהם מעבר להיותו מדליק ויפה הוא גם צבע מיוחד ששומר על האטבים מפני חלודה גם לאחר שנים רבות של שימוש (אם בכלל עוד כמה שנים יהיה עדיין שימוש בניירות, אטבי נייר קלמרים וכלי כתיבה.

צילום יח"צ

אנחנו מקוות שכן!

המחירים שלהם סופר נוחים מה שהופך אותם לעוד יותר כיפיים לרכישה כי הכי כיף להתחדש במוצרים מדליקים במיוחד אם מדובר בכלי כתיבה שזה אחד התחומים שאנחנו הכי אוהבות ביחד עם מחברות ויומנים- קיצר כל המוצרים שקשורים לכתיבה ואיור ויצירה וקריאה- אנחנו בעד דברים מדליקים וגם כמה שיותר ושיישארו רלוונטיים לכמה שיותר שנים!

תגובות