דילוג לתוכן הראשי

שירה כספי- כושר ותזונה
הקורונה הביאה איתה הרבה דברים- טובים יותר וטובים פחות... יש שהסגר הביתי הקשה על ההתנהלות שלהם מבחינת שגרה משפחתית, זוגית, אישית וגם מבחינת אוכל והתנהלות של כושר. ויש כאלה שדווקא התקופה הזו בלי יכולת לצאת לעבודה ובלי להיפגש עם אחרים הביאה אותם למצב בו הם מתאמנים יותר ומתעמלים יותר ודווקא שומרים על המשקל.


אותנו תמצאו באמצע. מצד אחד עבדנו והזמן המשפחתי דווקא בא לנו טוב ונעים, מצד שני אכלנו לא מעט ולמרות שיצאנו לטיולים (מזל שכלבה זה חיוני!) ארוכים ברגל, לא ממש התמדנו בספורט וכשהסגר נגמא לחזור לשגרת אימונים (או להתחיל, אל תהיו קטנוניים...) זה לא קל, אפילו קשה.

אבל קשה יש רק בלחם וגם אותו אוכלים בסוף! (לחם קל כמובן!) ואם אתן כמונו לא רוצות לוותר על חזרה לכושר, אימון קבוע ושמירה על איכות חיים ובריאות פיזית- אז מצאנו את המקום עבורכן.

שירה כספי מציעה לכן סטודיו בוטיק בהרצליה שמיועד לאימונים לקבוצות קטנות של נשים עם מאמנות מקצועיות. שירה, שהבינה שנשים שרוצות לשמור על כושר ולהתחטב בעיקר צריכות מישהו שתתמיד איתן ותנחה אותן ותדחוף אותן הלאה. אז היא בנתה בית לכל זה ובבית הזה היא מציעה למתעמלות:

· אימונים מקצועיים שמביאים לתוצאות- אם תסתכלו על התמונות של שירה ושל המתעמלות איתה תבינו לבד שהיא לא סתם מבטיחה...
· יחס והתאמת האימון למטרות האישיות שלך- לכל אחת יש מטרה אחרת ולכן כל אחת צריכה התאמה אישית בכדי להגיע לתוצאה שלה.
· בטיחות! בכל זאת אנחנו בתקופת קורונה ולכן צריך להתמיד ולהקפיד לפי ההנחיות. בסטודיו של שירה מתקיימים האימונים במתכונת מצומצמת, תוך כדי שמירה על הנחיות משרד הבריאות, המתאמנות הן מתאמנות קבועות ללא תחלופה גבוהה ומתבצע חיטוי המכשירים והציוד לאחר כל שימוש.
· אווירה כיפית ומשפחתית- כן! גם כשמתעמלים ומתאמנים צריך לעשות את זה בכיף ובאווירה נעימה ולא לסבול. אפשר ורצוי להתאמץ וזה שווה את זה אבל בהחלט לא לסבול ולשנוא את הדרך, אולי אפילו ליהנות ממנה.
· להתאמן בקבוצה ולהרגיש אימון אישי- כי כמו שאמרנו כל אחת היא אחרת עם יכולות אחרות ויעדים אחרים כך שצריך להתאים את האימון האישי לאימון בקבוצה.
 צילום יח"צ


"עייפות אך מרוצות! ככה יוצאות מאימון" זה ציטוט של שירה שהיא אומרת עם חיוך. ואם היא אומרת אז היא כנראה יודעת דבר אחד או שניים. הסטודיו ממוקם בהרצליה, מיועד לנשים בלבד, האימונים הם בקבוצות קטנות עם מתאמנות קבועות שמבטיחים לך יחס אישי, הדרכה מקצועית, התאמה אישית למטרות וליעדים שלך וכל אלה לפי הנחיות התו הסגול

אם את מתקשה לחזור לשגרה (או להתחיל אותה...) אם את חולמת על גזרה או כניסה לכושר, ואת מוכנה להיות עייפה אך מרוצה, דברי עם שירה. (ואם את צריכה עיסוי אחרי אימון גם לזה יש לנו המלצה)


צילום יח"צ 

תגובות