דילוג לתוכן הראשי

כוס שתייה לילדים עם אורות מהבהבים


תארו לכם כוס שלא רק שהמיץ או המים שהילד שותה בה לא נשפכים ממנה בזמן השתייה אלא גם יש בה אורות מהבהבים והיא זוהרת בחושך.

עזבו לילד- אנחנו רוצות כוס כזו! אז כמובן התלהבנו ממש כשגילינו שמישהו חשב על הפטנט המגניב הזה ויצר כוס כזו.

חברת מוצרי התינוקות NUBY הבינה שאחד מהדברים שהכי מתסכלים הורים לקטנטנים זה כאשר הם עוברים מבקבוק שתייה ללשתות מכוס ואז הכל נוזל ודולף כל הזמן... הכוס המופלאה שנקראת 'כוס הפלא' היא בעלת פטנט ייחודי אשר מנוע את דליפת נוזל השתייה שבתוכה ומאפשרת לילד לשתות באופן עצמאי ללא חשש. כך שתוכלו לתת לילד לשתות בכיף שלו בלי לדאוג שכל הספה תהיה מלאה במיץ אחר כך או להחליק שתחליקו על שלולית מים באמצע הסלון.

ואם החלק הזה מעניין יותר את ההורים מאשר את הילדים (שלא באמת אכפת להם אם תישפך להם השתייה או לא) אז החלק שמעניין את הילדים הוא האורות המהבהבים שנדלקים ונכבים כשמזיזים את הכוס. השילוב של מה שחשוב להורים בכוס שתייה לילדים ומה שחשוב לילדים בכוס שתייה שלהם הוא שילוב מעולה שיצר את כוס הפלא המגניבה הזו.

צילום יח"צ

צילום יח"צ

אין ספק שבקיץ צריך שהילדים ישתו כמה שיותר ולא כל הילדים משתפים פעולה עם הנושא או מעדיפים להמשיך ולשתות מבקבוק התינוקות שלהם. אז איך משכנעים אותם לשתות יותר? עם כוס שתייה מדליקה כמו זו, כך שבכלל שווה לרכוש אותה. האחיזה בכוס ממש קלה כך שנוח לתת אותה לקטנטנים שרק נגמלו משתייה בבקבוק. אפשר לשתות בכוס בקלות וביעילות בנסיעה, תוך כדי משחק או בטיולים- הכוס נוחה, פרקטית ובמהלך השתייה הנוזל מווסת לקצב השתייה של הילד.

כוס מהבהבת וזוהרת בחושך צילום יח"צאם מתחשק לכם כוס רגילה היא רגילה ואם מתחשק לכם שהיא תהבהב פתאום כל מה שאתם צריכים לעשות זה לטפוח קלות על כוס השתייה וידלקו וינצנצו מתוכה אורות צבעוניים שישעשעו את הילדים ויגרמו להם לשחק ולשתות מהכוס יותר. 

הכוס מגיעה במספר צבעים לבחירה- כחול, אפור או ורוד עם איורים מגניבים לילדים על גביהן אבל תאמינו לנו כשנגלה לכם שכשהילדים נרדמים אנחנו שותות בכוס את הקפה וזאת תודות לדופן הכוס הכפולה, המבודדת את קור המשקה ושומרת עליו קר לאורך זמן רב.

ניתן להשיג ברשת שילב

תגובות