דילוג לתוכן הראשי

יומן עסקי במהדורה מוגבלת 2021 תשפ"אאתם כבר יודעים שאנחנו מעדיפות את הדפים מאשר את המסך ולא מוותרות על מוצרים פיזיים כמו מחברות ויומנים. זו אחת הסיבות שאנחנו מתרגשות לקראת תחילתה של שנה חדשה כי זו אפשרות נהדרת להתחדש ביומן שנתי! 

אבל יש לנו דגשים וסטנדרטים ואנחנו לא רוכשות סתם יומן אלא מחפשות דברים ספציפיים כמו- שיהיה נוח, שיהיה ישים, שיהיה בו מספיק מקום לכתוב וגם ערך מוסף. ושיראה יפה כזה שכיף להכניס ולהוציא מהתיק ולכתוב בו. 

היומן העסקי השנתי שמירי בן דויד ליוי מוציאה בכל שנה במהדורה מיוחדת עונה על כל הדרישות שלנו והוא בדיוק היומן שחיפשנו- ומצאנו. הוא ישים- לא עמוס במשימות והוראות אבל כן יש בו מידע רלוונטי. הוא מכוון אותנו למטרות וליעדים ומקדם ומעודד להיות בעשייה מתמדת וכמו שמירי כותבת ואומרת - זוהי תמצית המהות של היומן השנתי שלה.

צילום: מירי בן דויד ליוי

צילום: מירי בן דויד ליוי

כמה פרטים טכניים על היומן:

הגודל של היומן הוא - 16* 23 שזה גודל נהדר ונוח מאוד לכתיבה וגם לנשיאה בתיק. היומן מתחיל בתאריך כו באב תש"פ 16.8.20 שזה נוח מאוד כי יש תמיד קורה בסוף אוגוסט שאנחנו מסתובבות עם שני יומנים וזה ממש לא נוח, והוא נגמר ב- ג בחשוון תשפ"ב . היומן מגיע בכריכה קשה של ספירלה מה שהופך אותו לנוח יותר לשימוש מהרבה יומנים אחרים. הפריסה בדפי היומן היא פריסה שבועית- רואים את כל השבוע מול העיניים בצורה ברורה ואין בין לבין הערות או פרסומות מיותרות שמפריעות לך להתרכז בעיקר.

בעמודים הראשונים של היומן מירי הכניסה כהרגלה עצות וטיפים שעזרו לה במהלך הדרך שלה והיא משתפת גם אותנו, הכוונות לקידום העק ורעיונות שיגרמו לכל אחת שפותחת את היומן לחשוב בגדול, איך היא מתקדמת ומקדמת את עצמה מבחינה עסקית ואיך היא נכנסת למצב של מוטיבציה ועשייה.

מירי בן דויד לוי היא עיתונאית ותיקה בעלת בלוג החצאית ובעלת מועדון נטוורקינג לנשות עסקים. את היומן השנתי המיועד לנשות עסקים היא מוציאה כבר כמה שנים ותמיד הוא נמכר עד היומן האחרון ולא סתם. יש לה ידע והיא מעבירה אותו הלאה בצורה נגישה ומעניינת, כך שמי שרוכשת את היומן מרגישה שהוא מדרבן אותה לעבו וליצור, מסייע לה עם השיווק של העסק, מעודד את ההצלחות שלה- הקטנות והגדולות כאחד ובכללי מכניס מוטיבציה לעשייה היום יומית של העסק וכל המשתמע מכך והקשור מסביב.

שנת 2020 לא היתה מוצלחת (בלשון המעטה) וכמה כיף לנו שאנחנו יכולים להתחיל פעמיים בשנה מחדש ועד שתיכנס השנה האזרחית החדשה לחיינו (במהרה!!! בבקשה!) אז אנחנו ניהנה מהשנה היהודית החדשה ונאחל ש"הלוואי ולכולנו תהיה שנה יפה" מכל הבחינות!

תגובות