דילוג לתוכן הראשי

הלקים של MILUCCAהסגר הביא את כולנו ללמוד לעשות חלק מהדברים בבית- גם דברים בתחום הטיפוח למשל, שלא האמנו שאי פעם נעשה לבד אבל לא השאירו לנו ברירה של ממש. למדנו לצבוע את השיער, אולי אפילו לגזור אותו, למדנו לסדר בעצמנו את הגבות, מצאנו את עצמינו צופות בסרטוני הדרכה של איפור ברשת ולומדות מה התפקיד של כל מוצר בתיק האיפור שלנו, למה צריך אותו ומה בכלל עודים איתו.
עוד דבר שהסגר חייב אותנו הוא ללמוד לטפח את הציפורניים לבד ואין לנו ספק שנרשמה עלייה גדולה במיוחד במכירה של לקים. (ואם אתן בענייני לקים אתן ממש, אבל ממש תאהבו את הלקים האלה) חברות הטיפוח כמובן החלו תוך רגע להפעיל את מערך הפרסום והשיווק שלהן, לא פספסו את ההזדמנות והרחיבו את מבחר הגוונים שקיים וגם החלו לייצר יותר לקים עמידים במרקם ג'ל עם נצנצים ותוספות.
והרי אם היתה עלייה של מכירות בתחום כלשהו זה בתחום הקוסמטיקה הרי רק הפארמים היו פתוחים....
כמובן שהחלטנו שאנחנו גם חייבות לנסות, לא שביום יום אנחנו מאלה שעושות לק ג'ל אבל גם לא מאלה שמקפידות על ציפורניים משוחות בלד בבית, ובכל זאת- הסגר עשה את שלו. 
אז אחרי שקנינו וניסינו כמה סוגים של לקים שונים של חברות שונות והתנסינו בכמה גוונים דומים למדי, המליצו לנו לנסות את הלקים של חברת MILUCCA מותג הטיפוח הפרטי של הסופרפארם.

מתוך אתר סופרפארם


כבר יצא לנו לנסות כמה ממוצרי האיפור שלהם ותמיד האיכות טובה והמחיר משתלם כך שאין סיבה שזה לא יהיה ככה בלקים נכון? ככה שיערנו ואכן צדקנו!
הלקים החדשים שייצרו בחברה בתקופה האחרונה מגיעים במבחר גדול במיוחד של גוונים אופנתיים, הרבה יותר גוונים ממקודם (מודות ומתוודות שרכשנו שלושה גווני ורוד די זהים אבל לא התאפקנו...). הבקבוק לק עצמו מגיע בגודל סטנדרטי ומכיל כמות מספקת של לק והמחיר שלו  שווה במיוחד, כאשר הוא עולה 8.90 ₪ בלבד, ויש גם את אותם הגוונים בלקים טוגו- סדרה של לקים קטנים לנסיעה או לשמור בתיק במחיר משתלם של 4.90 ₪ בלבד.


מתוך האתר של סופרפארם


 הלק נוח למריחה עם מברשת מדויקת ונוזל שלא נשפך אבל גם לא צריך לנער יותר מדי לפני השימוש, הוא מתייבש די מהר על הציפורניים שזה יתרון משמעותי, המראה המתקבל הוא מראה מט ולא מראה ג'ל חשוב למי שמעדיפה את המראה הג'ל) והוא אמנם מחזיק מעמד יותר זמן מלקים אחרים שניסינו אבל כן נציין שהינו צריכות למרוח שתי שכבות לפחות ובחלק מהגוונים (הבהירים בעיקר) שלוש שכבות בכדי לקבל מראה סופי כמו שרצינו.
 בקיצור, אם אתן בעניין של למרוח לקים בבית, נסו את הלקים של MILUCCA


תגובות