דילוג לתוכן הראשי

Life is chic and then you die- חולצות קריאטיבאם תשאלו את מורן אלטרמן רוזנבאום מה היא עושה אז התשובה תהיה ארוכה כי מורן היא קריאייטורית. בונה מותגים, מנהלת את סלון קריאייטיב ומחברת ״סבתא טה-דאם״ ספר ילדים המעודד יצירתיות. 
ומה הקשר של כל זה לאופנה? קשר של יצירתיות יוזמה וכישרון!
ולא רק יצירתיות יוזמה וכישרון- אלה גם תעוזה. דווקא עכשיו בתקופה הזו להיכנס לתחום האופנה. דווקא עכשיו בתקופה הזו ליצור ולייצר משהו חדש. דווקא עכשיו בתקופה הזו לצעוק את כל מה שיש לך לומר ולהגיד לעולם ולא רק לצעוק את זה אלא גם ללבוש את זה.
אז למורן יש את כל אלה והיא החליטה לצאת עם זה החוצה.
מורן החליטה להוציא ליין של חולצות טי שירט עם כיתוב שמדבר על יצירתיות ואופנה. היא חברה למעצבת האופנה אהובי גלפנד וביחד הן יצרו את ליין חולצות הקריאייטיב. (אגב אם אתן בענייני חולצות אז שווה שתבדקו את ליין החולצות הזה) אתן אולי חושבות שמדובר בחולצות טי שירט פשוטות עם הדפס רגיל אבל זה הרבה הרבה מעבר. 
כל חולצה היא קריאייטיב משל עצמה עם כיתוב מדויק ועיצוב מתאים. הבדים לחולצות נבחרו בקפידה על ידי אהובי וכן גם הגזרות בכדי שתתאמנה לכל הנשים שתלבשנה אותן ולא להיפך. הייצור מקצועי ואיכותי וכך נוצר ליין מקצועי ואיכותי ולא ליין חולצות פשוטות.

צילום: שירי גרופרצילום: שירי גרפר

קחו יצירתיות, יוזמה, כישרון, התמדה, שיתוף פעולה, כוח נשי, הרצון להצליח, הידע לעשות את זה נכון חברו את כל אלה ותקבלו את מורן. כל אלה הם העשייה מאחורי כל מיזם ופרויקט של מורן ואת האנרגיה שלה אפשר להרגיש מקריאת הפוסטים שלה על גבי המסך. לאחרונה היא החלה לעצב את הפוסטים בסגנון של החולצות וגם לדייק את הקריאות שמאחורי כל פוסט כך שתוכלו גם לקרוא אצלה מסרים חזקים ובועטים שאולי בהמשך גם יודפסו על גבי החולצות שהיא מייצרת.
מה שבטוח שמעבר ללקרוא אותה על גבי המסך עכשיו אפשר גם להרגיש את האנרגיה הזו בלבישת חולצות החולצות שלה.
הצצה מהירה לתמונות של הקולקציה הראשונה (כי היא כמובן כבר עובדת על הקולקציה השנייה...) מראות לכן כמה סטייל וסיק השוקע בכל רעיון, חולצה וצילום- כך שכל הביצוע מדבר ומעביר את המסרים שמורן מדברת ומעבירה.
אם אתן בעניין של שיק, יצירתיות וגם בקטע של making a statement הליין הזה הוא בול בשבילכן.צילום: שירי גרופר


צילום:שירי גרופר


תגובות