דילוג לתוכן הראשי

GABRINI איפור איכותי במחיר שווה!


מכירות את הפרסומות האלה עם השפתיים המושלמות מרוחות באודם בגוון מדהים שמחזיק לאורך כל היום?
או אישה שהאיפור שלה נשאר על העור בצורה מושלמת ולא נוזל או דוהה גם אחרי יום שלם בחוץ?
או עיניים מאופרות בעיפרון שחור שלא זז אפילו מילימטר גם אם היא בוכה חלילה או נכנסת למים?
אז למרות שמנסים למכור לנו את זה בכוח בפרסומות מעט מאוד חברות הצליחו למצוא את הנוסחה המנצחת ולייצר מוצרים עמידים שהם גם קלילים על הפנים, גם נוחים לשימוש והמחיר שלהם משתלם בהתאם לכמות שנמכרת.
למזלכן ולשמחתכן אנחנו לא הפסקנו לחפש ולהתנסות במוצרים בכדי שנוכל להמליץ לכן מה לרכוש ואיפה לרכוש וכמובן כמה זה עלה. אחרי מלאאאא חיפושים ושלל ניסיונות - מצאנו חברת האיפור שעושה את העבודה בצורה ממש מעולה (ותאמינו לנו שניסינו לא מעט) עם מבחר מוצרים שווים עמידים ונוחים לשימוש, ומבחר גוונים לאודמים, סמקים וצלליות ובמחיר משתלם - GABRINI.

נתחיל דווקא מהמחירים. המחירים שלהם פשוט מעולים (מייקאפ במספר גוונים שונים באיכות מעולה בארבעים שקלים בלבד ואודם עמיד בעשרים שקלים בלבד עם מגוון צבעים הורסים) ובמחירים כאלה אין פלא שאנחנו רוצות להתנסות בכל מה שהם מציעים ואכן ניסינו את המייקאפ ואת האודמים את הסמקים והברונזר ועוד כמה מוצרים- תכף נפרט לכם (ואחרי שתבחרו מוצרים תצטרכו מברשות איפור אז מזל שאתן פה!). שיטוט קצר ברשת מעלה עוד הרבה לקוחות מרוצu, ולא מעט המלצות על מבחר מוצרים שונים.
אז קודם כל נתחיל בהמלצות שלנו מבין כל המוצרים שניסינו. המייקאפ שלהם נהדר! ההמלצה שקיבלנו מהמאפרת הצמודה שלנו  היא לרכוש שני גוונים שונים של מייקאפ אחד בהיר ואחד כהה יותר ולערבב ביניהם. ככה לא תצטרכו בכל עונה להחליף את הגוון אלא תייצרו לעצמכן גוון מושלם שמתאים לכל העונות.
המוצר השני שניסינו הוא הסומק שלהם- גם פה בהמלצת המאפרת התאמנו את הסומק בגוון אפרסק שמחמיא לגוון העור שלנו וגם רכשנו סומק אדום שמתאים לטרנד העכשווי של המראה ה"קצת נשרפתי בים" אותו אנחנו מורחות גם מעט על האף בשביל האפקט.
אחרי הרכישות המוצלחות שלנו קיבלנו המלצות מחברות  על ההיילייטרים והברונזרים כך שהם הבאים ברשימה. כן, ההמלצות לא מפסיקות להגיע מכל הכיוונים, ואחרי שתתנסו במוצרים תראו למה אנחנו מתכוונות.סומק מתיק האיפור האישי שלנומייק אפ מתוך תיק האיפור האישי שלנו


בשנים הקודמות אולי יצא למותג שם זול יחסית וזה בעיקר בגלל העובדה שהוא נמכר בחנויות רשת זולות כמו חנויות הסטוק למיניהן ויש בזה אולי פגיעה במיתוג אבל לא באיכות. אנחנו דווקא ראינו בכך יתרון משמעותי שהמותג נגיש ושלא צריך להיכנס לחנות יוקרה או להזמין אותו מחוץ לארץ באתר מיוחד וגם שלא צריך לחפש אותו רק בחנויות בוטיק או פארמים. אל תיפלו בפח - מדובר במותג איכותי במחירים נגישים שבהחלט נותנים את התמורה בעד העלות ומאפשרים לרכוש כמות גדולה של מוצרים. 
תנסו ותיווכחו בעצמכם. 

תגובות