דילוג לתוכן הראשי

יומנים ומחברות - קולקציית comme il faut של דורנת


מה??? היומן שלך עדיין מודפס ובתיק ולא בנייד??
מה??? את עדיין כותבת פגישות ותזכורות במחברת שלך...?
כן. מה לעשות, יש כאלה שלא מצליחות להסתדר עם כל העולם הטכנולוגי והחליטו להשאיר חלק מהחיים שלהן כתובים ומנוהלים בצורה פשוטה ונוחה. כאלה אנחנו!
נכון שרוב הכתיבה, יותר נכון הקלדה היום היא במחשב הנייח או במחשב הנייד ורוב האנשים מסנכרנים את היומנים שלהם מהמייל לנייד, אבל מוצרי הנייר עוד לא עברו פסחו מהעולם וגם לא ייעלמו כל כך מהר. ואנחנו ממש שמחות שכך ובטוחות שעוד רבים ורבות מרגישים כמונו. מחברות גדולות וקטנות, יומנים, פנקסים, רשימות לקניות בכדי לשים על המקרר ועוד, הם מוצרים שבכל שנה במשך כל השנה רוכשים אותם ושימו לב שגם בשנה מתקדמת כמו היום עדיין לפני פתיחת שנת לימודים בבתי הספר או שנת לימודים אקדמית משווים מחירים של מוצרי נייר ויומנים כי אנשים עדיין קונים. בדיוק כמו שיש את כל המידע ברשת אבל אנשים עדיין קוראים עיתונים ומגזינים. אז אנחנו משקיעות במוצרים מודפסים אבל אם כבר להשקיע במוצרים מודפסים, אז כדאי שיהיו מעוצבים בצורה מגניבה כמו קולקציית commeil faut של דורנת.

ולמה הקולקציה הזו? היא גם מעוצבת יפה, גם יש בה משפטי העצמה שתמיד עושים לנו טוב לקרוא והיא גם מגוונת למדי. אנחנו למשל בכל שנה רוכשות יומן שבועי קטן ונוח שנכנס לנו בקלות לתיק ויש בו מספיק מקום לכתוב את כל הפגישות שיש לנו השבוע ובכלל. בנוסף אנחנו אוהבות לכתוב במהלך פגישות ולא במחשב כך שיש לנו מחברת מחמאות שמגיעה בגדלים שונים מעוטרת במילים כמו "את מהממת" "עופי על זה" "נהדרת" . מילים שעושות מצב רוח וחשק וכיף מעצם העובדה שהן פשוט מופיעות במחברת. ולא סיימנו בכך! יש לנו גם מחברת קטנה לכתוב בה תזכורות או כשהתיק שלנו קטן מדי בשביל המחברת והיומן ואנחנו לא רוצות לשכוח משהו (או להתחכם ולשלוח לעצמנו הודעה בנייד!) קיצר אנחנו פשוט אוהבות להחזיק מוצר פיסי ביד ועט ולכתוב!יומן שבועי מתוך האתר של דורנת


אז אם אתם כמונו, מאלה שאוהבים את הדפים המודפסים, לכתוב בכתב יד במחברת, למלא פגישות ביומן ממשי ולא וירטואלי, חפשו בחנויות הכתיבה או הזמינו ברשת את המוצרים מהקולקציה הזו. אנחנו רכשנו את כל המוצרים בסטמצקי אבל אפשר למצוא אותם בכל חנויות הכתיבה והצעצועים ובחלק מחנויות הסטוק השונות ויש כמובן את האתר של דורנת ברשת. יש עוד מגוון קולקציות לחברה אישית אהבנו את זו- תראו את המוצרים ותבינו בעצמכם למה!

מחברת מחמאות מתוך האתר של דורנת


תגובות