דילוג לתוכן הראשי

מי רוצה דובי ענק ?? מתנה לטו באב


מי רוצה דובי ענק?
(רמז רמז: לא רק אנחנו, כולם!)
בובות דובי ענקיות הן פריט שרואים בדרך כלל רק בסרטים או בחלונות ראווה מושקעים. 
תודו (אפילו בלב ביניכם לבין עצמכם) שלא פעם ראיתם מישהו מביא הביתה בובה כזו בסדרת טלוויזיה אמריקאית או ילדה מתכרבלת איתה בלילה ומצאתם את עצמכם מקנאים... וממש רוצים בובת דובי ענקית ע-כ-ש-י-ו!
ובואו- זה באמת לא משנה בני כמה אתם או אם יש לכם ילדים, כולם אוהבים בובות פרווה גדולות ומפנקות. בעיקר אם זו בובת דובי. ובעיקר אם זו בובת דובי ענקית פרוותית ונעימה. גם האדם הציני ביותר יחייך בעל כורחו ברגע שהוא יתקל בבובת דובי מתוקה.
אז אם כולם אוהבים בובות בעיקר של דובים ולא רק כשאנחנו ילדים אז תארו לכם לקבל מתנה בובת דובי ענקית שאפשר לקשט איתה את החדר ולהתכרבל איתה בלילה?
צילום יח"צ

(האמת היא שקניתם אותנו ב"להתכרבל איתה בלילה" כי הרי להתכרבל עם בובת דובי ענקית זה יותר טוב מלהתכרבל עם כל אחד אחר, בעיקר בימי החורף הקרים...)
בעוד החנויות מלאות בבובות דובי בכל הגדלים האפשריים, בובת הדובי של חברת העיצוב האיטלקית LELLY LU שמה את כולן בכיס הקטן. הבובה הגיעה ממש לא מזמן מאיטליה ואפשר להשיג אותה בשני גדלים: 
בובת דובי גדולה בגובה מטר או בובת דובי ענקית גובה מטר ושלושים סנטימטרים שזה משמעותית יותר גדול! 
גם הצבעים של הדובי הם ממש כמו בחלומות ובסרטים- צבעים של לבן שלג או חום קלאסי של דובים. 
אז יש בובת דובי ענקית שהיא מתנה מעולה לטו באב מתנת יומולדת, מתנה ליום הנישואין, מתנה להגיד "אני אוהב/ת" ואפילו דרך מעולה להתנצל אם צריך (מי לא יסלח לכם כשתיכנסו הביתה עם בובת דובי ענקיסטית ומרשימה??)
וכמו שציינו, זו ממש לא מתנה רק לילדים...
ועכשיו הגענו לחלק נוסף שווה ביותר בנודע לבובות הדובי האלה- המחיר!
הרי בסופו של דבר כולנו רוצים להתפנק ולפנק במנה שווה אבל גם לא לשלם עבורה משכורת שלמה...תשמחו ממש לגלות
שגם המחירים של בובות הדובי של חברת העיצוב האיטלקית LELLY LU  לא בשמיים ואפילו לא קרוב  כך שזו הזדמנות נהדרת להגשים לפחות חלום אחד מהסרטים... 
תודו שזה חלום שלכם מאז שאתם ילדים!
ועכשיו לחלק החשוב- איפה משיגים! את בובות הדובי הענקיות ניתן  להשיג בגאדג'ט שופ. ואם אתם כבר משוטטים בחנות המגניבה הזו קחו את הזמן ותמצאו בה עוד דברים שווים ביותר-גאדג'טים, הפתעות, משחקים, והרבה דברים מדליקים שיכולים להיות מתנות שוות ביותר או פינוק עצמי!

תגובות