דילוג לתוכן הראשי

יהודאיקה - המתנות הכי יפות לחגים ובכלל


למרות המצב הנוכחי שכולל הנחיות שמשתנות כל יום, איסורים והגבלות ואיומים לסגר, חופש גדול וחום אימים וילדים בחופש, אנחנו בוחרות להישאר אופטימיות!
כאלה אנחנו, אופטימיות שתמיד אוהבות לחפש ולמצוא את הדבר הטוב בכל מצב קיים.
מה שסוג של מחזיק אותנו עכשיו זה לחשוב על החגים שנמצאים ממש מעבר לפינה (אם לא שמתם לב אז אנחנו בתחילת אוגוסט והחגים כבר מתחילים באמצע ספטמבר, כן גם לנו לקח רגע להתאפס על זה) וכבר עכשיו התחלנו לחפש מתנות.
אל תגידו לנו זה מוקדם! 
כי עם ההגבלות המשתנות לא אנחנו ולא אתם רוצים להגיע אל ארוחת החג בידיים ריקות.
ואל תגידו לנו שאולי לא תהיה ארוחת חג!
כי גם אם נחגוג את החג הקרוב בבית עם המשפחה הגרעינית בלבד זה ממש לא תירוץ להזמין מתנות ויפה שעה אחת קודם- מתנה לאמא, מתנה לחמות, מתנה למארחת (או מי שהיתה אמורה לארח בהתאם למצב שיהיה בחג...)

אז התחלנו לברר ולבדוק ואז שמענו על יהודאיקה - חנות אינטרנטית שנפתחה בתקופת הקורונה. 
זו לא החנות הראשונה שנתקלנו בה שנפתחה דווקא עכשיו בתקופת הקורונה, ובימים כאלה שבכל רגע שומעים בכותרות על עסק נוסף שנסגר, החלטנו  לנצל את ההזדמנות ולרכוש דווקא דרך החנות הזו את המתנות לחג. 
האופטימיות שלנו בהחלט כוללת גם לפרגן דווקא לאנשים אמיצים שמאמינים באופטימיות כמונו, באהבה ובפרגון ופתחו עסק חדש - סיגל ועדי עוקשי, מרחובות.

צילום סיגל עוקשי
אז אלה ההמלצות שלנו לקראת החגים- כמתנה לחג ובכלל ככלים שימושיים: 
לקראת ראש השנה אנחנו ממש התלהבנו מכלי ההגשה שמיועדים לדבש, בכל שנה אנחנו מסתבכות עם קערת זכוכית וכפית אבל השנה מצאנו את הקערות המקסימות אצל סיגל ואנחנו בשיא ההתלהבות. עכשיו מחפשות איפה לקנות דבש (המלצות תתקבלנה בברכה!) ובטוח שנמצא בחנות כלי מהמם להגיש עליו את התפוח ואת הרימון...

לא רק מוצרים לחגים מצאנו בחנות האינטרנטית של יהודאיקה אלא כמו שציינו כבר גם מגוון כלים ליום יום ומתנות שמתאימות לכל אירוע וחגיגה- מתנה לשבת, מתנה לחג, מתנה לאירוח.
כל הפריטים בחנות צבעוניים וייחודיים , מעוצבים בצורה מיוחדות ובטעם ייחודי כך שקשה להתעלם מהשמחה שהם מכניסים לבית וכמובן ללב. 
ולמה להתעלם אם אפשר גם לרכוש, וגם לפרגן? 
אז אם אתם כמונו אוהבים ואוהבות לפרגן לעסקים קטנים (וגדולים!) ובמיוחד לכאלה שנפתחו דווקא עכשיו, ומחפשים מתנות לחגים או מתנות בכללי- כנסו לחנות ותתחילו לשוטט.
תודו לנו אחר כך (נשלח לכם לינק לכלי שאנחנו רוצות!)


צילום סיגל עוקשי


תגובות

  1. מוצרים מהממים של יהודיאקה!, סיגל בוחרת דברים בטוב טעם, אני ממש מרוצה

    השבמחק

הוסף רשומת תגובה