דילוג לתוכן הראשי

לצבוע גבות? זה אפשרי וקלצביעת גבות? אנחנו? זו שאלה שכבר שאלנו את עצמנו לא מעט פעמים בכל פעם ששמנו לב שהן כבר לא צומחות מהר כמו פעם או כשמתגלה לנו שיערה לבנה בראש ואנחנו חוששות מהיום שהיא תצמח גם בגבה (כן, זה אפשרי...)
אז מסתבר שיש פתרון והוא צביעת גבות!
אם בעבר לצבוע ולסדר את הגבות היה מיועד למי שמצטלמת להפקה או מעוניינת באיפור קבוע, היום זה כבר חלק מהאיפור היום יומי. לא רק בלוגריות אופנה ודוגמניות מטפחות את הגבות ומעלות את התמונות בשביל לייצר טרנדים אלא הגבות הפכו לחלק עיקרי באיפור הפנים וכולן משקיעות בהן.
מריטת גבות באופן קבוע, שערות לבנות בגבות (אנחנו לא צוחקות, הן באמת צומחות גם שם!) או בגלל טרנד אופנתי שתפס, יותר ויותר נשים מוצאות את עצמן צובעות את הגבות.ואל תדאגו אנחנו ממש לא מתכוונות עכשיו שתיקחו טוש ותצבעו את הגבות ואנחנו גם לא מתכוונות לציור פס דק של גבות כמו שהיה אופנתי פעם אלא ממש צביעה כמה שיותר טבעית של הגבות שמעבה את הגבות ויוצרת גבה אחידה ומלאה. 
יש לא מעט מוצרים שמתאימים לגבות מה שקצת מקשה על הבחירה ביניהם- יש ג'ל לגבות ויש סבון לגבות יש עפרונות לגבות ויש מברשות מיוחדות (אגב, מברשות- כנסו להמלצה שלנו על מברשות איפור שוות ביותר) אז איך בוחרים?
קודם כל חשוב שתנסו את כל אחד מהמוצרים ותבדקו עם איזה מהם הכי נוח לכן לעבוד ומה נראה הכי טבעי וקרוב למראה שאתן מחפשות.
חברות הקוסמטיקה ראו שהטרנד תפס תאוצה והפך לחלק משגרת הטיפוח והאיפור היום יומית של נשים רבות והחלו לייצר ליין מוצרים שלם שמיועד לגבות ואך ורק לגבות! וגם טכניקות איור והשלמה של הגבות אצל המאפרות המקצועיות.
אם אתן לא בעניין של להתחיל ללמוד ולהתנסות לכו כמו בכל דבר שקשור לאיפור- על הבסיסי ביותר (זה מה שאנחנו עשינו)
אחד המוצרים הבסיסיים למי מעוניינת למלא מעט את החסר ולהוסיף קצת רושם לפנים בעזרת צביעת הגבות הוא עיפרון לגבות של אסנס.
מתוך האתר של סופרפארם


עיפרון הגבות של אסנס מגיע בשלושה גוונים - חום בהיר, חום כהה ושחור. הוא מאוד קל לשימוש ממש כמו צביעה של טוש רגיל בצד אחד ומברשת סידור הגבות בצד שני. עמיד למספר שעות ואפילו עמיד במים כך שלא פתאום תישטפנה לך הגבות כשתצאי מהים או הברכה.... היתרון של העיפרון הוא שצד אחד צובע ואילו הצד השני שלו מאפשר טשטוש ומריחה של הצבע בצורת הגבה כך שהמראה שמתקבל הוא רך וטבעי. אם עדיין לא ניסיתן לצבוע גבות ביתית ואתן לא בטוחות איך לצבוע או מתלבטות איזה גוון מתאים לכן, התייעצו עם מאפרת או פשוט תתאמנו עד שתגיעו למראה שאתן אוהבות.

תגובות