דילוג לתוכן הראשי

תכשיטים בהזמנה אישית - הגר כרמון


לכל אחת מאיתנו יש את התכשיט שיש מאחוריו סיפור. תכשיט שהוא לא רק תכשיט. טבעת שהיא הרבה יותר מטבעת, שרשרת שלא היית עונדת אם היא לא היתה מקבלת אותו ממישהו מיוחד במינו.
לכל אחת מאיתנו יש תכשיט שהוא יותר סנטימנטלי עבורה מכל שאר התכשיטים שבבעלותה ושיש לו משמעות מעבר. בין אם זו טבעת שהיתה של סבתא ועברה אלייך בירושה, או שזה צמיד שההורים קנו לך כשסיימת תיכון או אפילו זוג העגילים הראשונים שבעלך נתן לך במתנה. כשזה תכשיט שיש לו ערך רגשי, הוא הופך להרבה יותר מתכשיט. ואת עונדת אותו כשאת עצובה או שמחה או כשאת מתגעגעת ותמיד מרגישה יותר יפה ויותר מיוחדת כשהוא עלייך.

כאלה הם התכשיטים שמעצבת ויוצרת הגר כרמון.

הגר כרמון יוצרת תכשיטים בהזמנה אישית שזה אומר שכל תכשיט שמעוצב ונמכר תחת ידיה נעשה בהמון אהבה ובחיבור למי שהזמין את התכשיט ובעיצוב אישי תואם. היא יוצקת את הרגשות והבקשות וכל מה שהמזמין או המזמינה מבקשים אל תוך התכשיט שהיא מעצבת עבורם ובכך היא מייחדת אותו מכל תכשיט אחר. כך נוצר תכשיט שאין לאף אחת אחרת או לאף אחד אחר, כזה שעונדים וממש מרגישים את פרץ הרגשות שיוצא ממנו.
בנוסף לתכשיטים שהיא מעצבת בהזמנה אישית שניתן להזמין בהתאם, חלק מהתכשיטים שלה הם גם חלק מקולקציה קיימת כך שאם התחברתן לעיצוב מיוחד תוכלו לרכוש אותו ולאו דווקא לעצב משהו בעצמכן. כך עדיין יש לכן תכשיט מיוחד וייחודי שכן גם את הקולקציות שלה היא לא מעצבת בכמויות מסחריות ונדיר שתראו מישהי שעונדת את אותו התכשיט שאתן עונדות.
אנחנו התחברנו לטבעת הכתר הכה מיוחדת הזו כי לכל אחת מגיע להרגיש מלכה (או מלך לצורך העניין) . וכשאת עונדת אותה את מרגישה הכי מלכה בעולם, ויש לך חשק להרים את היד ולהתחיל לחלק פקודות (אבל אל תעשי את זה!)
הטבעת מעוצבת ומפוסלת בעבודת יד של הגר כמובן וניתן להזמין את הטבעת בזהב או בכסף לפי העדפה ובחירה אישית.


צילום:הגר כרמון

אחד הקשיים הכי גדולים בלהזמין תכשיט ברשת הוא להתאים את הגודל של התכשיט. זה מבאס ממש להזמין טבעת או מיד ולגלות שהיא קטנה או גדולה מדי ולשלוח חזרה ולחכות למידה הנכונה אחרי שכבר ראית כמה יפה התכשיט....
הגר, שמעצבת גם צמידים קשיחים ועם חרוזים עם תליון לב וחריטה של השמות שתבחרו. בשביל שלא תתבאסו מגודל הצמיד ושהוא לא יתאים לכן אז היא כותבת את הדרך לדעת מהי המידה, ואנחנו משתפות פה (כדי שתדעו גם בהזמנת צמידים אחרים):

בהזמנת צמיד קשיח- מודדים את ההיקף של מפרק כף היד עם סרט מדידה- בצמוד למפרק. אין לכן מה לדאוג שהצמיד יהיה צמוד מדי מכיוון שבתהליך הייצור של התכשיט יתווספו עוד כמה סנטימטרים ויבטיחו שתוכלו לענוד ולהסיר את הצמיד בנוחות מהיד.
בהזמנת צמיד חרוזים - אין צורך במידה כי המידה היא קבועה ויש שרשרת הארכה במידת הצורך בה ניתן לשנות את היקף הצמיד בכדי שיהיה נוח לענוד אותו.
תתחדשי!

תגובות