דילוג לתוכן הראשי

הארוחה הכי חשובה של היום - ארוחת בוקר ב 'הדרך ללחם'


אומרים שארוחת בוקר היא הארוחה החשובה ביותר במהלך היום. וזה נכון. אם אוכלים טוב בארוחה הראשונה על הבוקר מתמלאים באנרגיה לשאר היום, מצליחים לעבור את החצי הראשון ערניים וגם כמובן הקפה נותן בוסט של קפאין וכוחות ליום חדש.
אז הסכמנו שארוחת הבוקר היא הארוחה החשובה ביותר במהלך היום, ואנחנו מוסיפות- הארוחה השווה ביותר במהלך היום!
ועוד יותר שווה למצוא בתי קפה ומסעדות, רשתות או מקומות מקומיים פרטיים, שמגישות ארוחת בוקר שווה, טעימה ומשתלמת. אחד מהמקומות האלה הוא מאפיית 'הדרך ללחם' שממוקמת במרכז רוגובין בשכונה הירוקה ביבנה.
באופן כללי מדובר במאפייה שמוכרת את כל סוגי המאפים שכולם נאפים טרי טרי באותו בוקר ובמהלך היום לפי דרישה (הרוב מתחסל די מהר). אפשר לרכוש שם לחמניות פיתות וחלות לשבת לצד לחמים מיוחדים כמו לחם שיפון ולחם דגנים מלאה. בורקסים בכל המילויים, רוגלעך, דונאטס בגדלים שונים עם ציפויים מתוקים, מאפים כמו בבה וסברינה וכדורי שוקולד. וכמובן בחגים אפשר למצוא אוזני המן וסופגניות ועוגות דבש ועוגות גבינה כמובן בהתאם לחג המתקרב.
יש אפשרות להזמין מראש לקחת הביתה, להזמין לאירוע וגם להזמין במקום ולשבת לאכול במתחם של המקום.


"מתוך אתר הפייסבוק של "דרך הלחם

מחוץ למאפייה שתמיד נקייה ומסודרת ומלאה באנשים יש מקומות ישיבה מסודרים ונוחים לישיבה. ואז אפשר ליהנות לא רק מהמאפים אלא מתה או קפה וארוחת בוקר מושקעת.
אכלנו שם את אחת מארוחות הבוקר היותר טריות, טעימות ומשתלמות (מבחינת מה מקבלים וכמה משלמים שזה סופר חשוב כי ברוב המקומות משלמים לא מעט ומקבלים די מעט ופה זה ממש לא ככה ) באזור. והרי אין חשובה יותר מארוחת הבוקר כבר סיכמנו לא?
ארוחת הבוקר היא ארוחה הבוקר שכולנו מכירים ואוהבים ולא צריך יותר מכך- ביצים, סלטים, גבינות שתייה קרה ושתייה חמה. היתרון הוא שאפשר להזמין תוספת מאפים טריים באותו הבוקר וגם להוסיף כמה מאפים לקחת הביתה.
כשארוחת הבוקר טעימה ומשביעה ומוגשת לשולחן עם חיוך ועם קפה וגם כמה מאפים לקינוח והביתה היא הופכת לעוד יותר משתלמת. 
מדובר במקום קטן יחסית שהתור לכניסה לרכוש מאפים יכול להשתרך עד הרחוב בשישי בבוקר ולא תמיד יש מקומות לשבת אבל אם אתם שם בבוקר או עושים קניות במהלך היום אל תפספסו את ההזדמנות אפילו להזמין קפה ומאפה או לקנות לחם טרי הביתה או לטעום כמה דונאטס מתוקים.


"צילום מתוך עמוד הפייסבוק של "דרך הלחםתגובות