דילוג לתוכן הראשי

יוגורט יווני בקופסא- הסניף החדש של Chill Box

אנחנו אוהבות יוגורט. אם זה יוגורט טבעי עם תוספות או בלי תוספות ואם זה פרוזן יוגורט- אנחנו מעדיפות אותו מאשר גלידה (לא שאנחנו לא אוהבות גלידה כן?) אז כשסיפרו לנו שרשת CHILLBOX פתחו סניף חדש ביבנה במרכז G החלטנו שאנחנו חייבות לנסות.
הגענו למקום, כולו מעוצב בורוד עם מקומות ישיבה בחוץ וכיסא נדנדה כייפי וויטרינה מלאה בדברים מתוקים שתפסו את עיניניו אבל אנחנו באנו בכדי לטעום את היוגורט! (שאר הדברים אנחנו כמובן נטעם גם אל דאגה אבל קודם כל היוגורט). הזמנו יוגורט יווני טבעי ולאחר מכן ביקשנו תוספות. ישנה אפשרות להזמין יוגורט בטעם קלאסי טבעי והטעם השני מתחלף- בהתחלה היה יוגורט בטעם שוקולד ולאחר מכן יוגורט בטעם תות ועכשיו יש יוגורט בטעם מנגו. יש המון תוספות מתוקות יותר ומתוקות פחות ומגוון של רטבים לשפוך מעל.
אז כמובן שהתחלנו בבנייה של היוגורט- זה תהליך מורכב! אם אתם רוצים לדעת איך עושים את זה נכון- קוגם כל שכבה של תוספות בתחתית הכוס ולאחר מכן את היוגורט ואז עוד קצת תוספות ורוטב. בבקשה!
הזמנו ושילמנו ואז הגישו לנו את היוגורט, בקופסת קרטון....
בהתחלה כשהגישו לנו את היוגורט בקופסא לא ממש הבנו לפשר הקופסא. לא חבל על כל הפלסטיק והנייר? גם יוגורט בתוך כוס פלסטיק וגם כוס פלסטיק בתוך קופסת קרטון? אבל אז קלטנו את מה שכתוב על הקופסא עצמה - שקורא למחזר, וגם את הפחים  במקום שהם פחים מופרדים- פח לנייר ופח לפלסטיק, ובין רגע היוגורט נהיה לנו טעים הרבה יותר.

צילום צוות TRYILE 


בסניף החדש של רשת Chill Box במרכז G ביבנה החגיגה העיקרית היא היוגורט. בין אם תבחרו ביוגורט בטעם קלאסי טבעי או ביוגורט בטעם שונה תהינו מיוגורט יווני טבעי אוורירי וטעים במיוחד. הבעיה האמיתית היא לבחור תוספות מתוך מגוון עצום של ממתקים, שוקולדים, מרשמלו, סוכריות גומי ואנחנו יכולות להמשיך עוד ועוד. 
ולמי שחשקה נפשו דווקא בתוספות בריאות  גם את אלה הוא ימצא שם- זרעי צ'יה, אגוזים, פקאן, ופירות טריים. ואם כל זה לא מספיק, תוכלו להוסיף על כל הטוב הזה גם רוטב לבחירתכם...

צילום צוות TRYILE

מלבד היוגורטים, תוכלו גם למצוא במקום קפה קר או חם, עוגות מעוצבות שוות במיוחד וגלידות בטעמים מיוחדים והכל כלך כך טעים, כבר אמרנו, לא?
ומה עוד גילינו בסניף הזה? את הודיה המקסימה! 
צעירה בת 24 מקרית גת שמצאה לנכון, בימי הקורונה לפתוח דווקא פה ודווקא עכשיו את הסניף, ואלו כבר מספיק סיבות לפרגן לה, ולעצמכם ביוגורט.
you go girl!


תגובות