דילוג לתוכן הראשי

הקיץ מגיע- צריך אלוורה!


כמו בכל שנה, אי אפשר לעצור את חילופי העונות ומגיע הקיץ. וכמו בכל שנה אי אפשר לעצור את מה שמגיע עם הקיץ שזה לא רק השמש הלחות והים אלא גם לצערנו הרב  היתושים (יותר נכון היתושות). בנוסף ליתוקשים ולשאר החרקים העוקצים למיניהם שעות האור בעונה החמה מוציאים את הילדים החוצה ומאפשרים משחקים בחוץ עד מאוחר,  יש הרבה יותר זמן לטיולים בשטח, וכמובן לא נשכח את הבילויים בים ואת הבילויים בבריכה. כל אלה ממש כייפים (חוץ מהעקיצות) אבל גם דברים פחות כייפים.
אם יש לכם ילדים אז  הראש שלכם הולך בדיוק לכיוון שהראש שלנו הולך אליו ואתם בטוח כמונו חושבות- כוויות, מכות, שריטות, עקיצות.... ואתם גם כמונו יודעים שזה לא רלוונטי רק בקיץ אבל בעיקר בקיץ וכשיש את כל אלה חובה שיהיה בבית ג'ל אלוורה או כל קרם הרגעה מבוסס על צמח האלוורה.
אז יש כאלה שמגדלים את צמח האלוורה בחצר או בעציץ ואז משתמשים בו באופן ישיר. זו אכן הדרך הכי טובה אבל אישית אנחנו פחות אוהבות את הריח החזק ואת הדביקות של הצמח ולכן מעדיפות את ג'ל האלוורה עצמו. בשיטוט קצר במגוון חנויות ובפארמים גילינו להפתעתנו שיש הרבה מאוד סוגים שונים של קרמים ומשחות וגם של ג'ל המבוססים על צמח האלוורה ובעלי תכונות מרגיעות ומקלות. ג'ל האלוורה הספציפי שאנחנו שבחרנו הוא  של חברת התמרוקים והאיפור SACARA.

צילום: צוות Tryile


ולא סתם בחרנו אותו. בחרנו אותו מהסיבות שהוא מאוד עדין ונעים למריחה ללא ריח חזק אלא עם ריח קליל ונעים של קרם גוף. הוא בעל מרקם נעים במיוחד אשר נספג במהירות על העור ולא משאיר אותו דביק או שומני כמו הרבה מוצרים אחרים שניסינו, והכי חשוב הוא באמת מקל על הגרד (והרי ברור שרגע אחרי שרכשנו אותו אחד הילדים היה חייב להישרט ונאלצנו לבדוק אותו אז אנחנו עומדות מאחורי מה שכתוב במיליון אחוז!)
יתרון נוסף ומאוד משמעותי הוא המחיר שלו שהוא בכלל שוס- 5.90 ש"ח בלבד ושוב, אם יש לכם ילדים- אתם יודעים שאחד לא יספיק... ולכן אתם מראש כבר יכולים לרכוש כמה כי במחיר כזה אפשר ורצוי להצטייד בכמה ולשים בכל תיק. 
מלבד ג'ל האלוורה, תוכלו למצוא ברשת גם קרמים להרגעה, לטיפול, להחלקת עור יבש ועוד- במחירים נוחים, בריחות עדינים ונעימים- וזה רק בגזרת הטיפוח, יש גם איפור ואקססוריז ועוד המון דברים שווים כך לגמרי שווה לבדוק איפה יש חנות קרובה אליכם ולצאת לשופינג.

תגובות