דילוג לתוכן הראשי

הפריכיות הטעימותכן אנחנו יודעות הכותרות שבחרנו לא כזו אמינה. קראתם אותה, או שבטח נתקלתם בפרסומת של המוצר או אפילו עברתם בסופר או במכולת הרמתם את השקית ושאלתם בחצי חיוך מלגלג, פריכיות וטעימות....?
אפילו לנו זה נשמע מופרך. אבל אם זה כזה מופרך אנחנו פשוט חייבות לבדוק לא? ברור!
אז קנינו שקית אחת בכל טעם שיש (ואפילו הטעמים קצת מוזרים, אחד בטעם מעט חריף אחד עם תוספת אפונה... לא מה שהיתם מצפים בחטיף) ואז ישבנו לטעום. ואנחנו כאן כי אנחנו חייבות לשתף!
אין פה הרבה מקום לספק, זה לא שזה היה קצת טעים או פחות טעים או שלקחנו ביס וזרקנו את השאר לפח כי אפילו הכלבה לא רצתה לטעום (ואין הרבה דברים שהכלבה לא רוצה לטעום). זה היה פשוט טעים עד שחיסלנו את כל אחת מהשקיות בכל אחד מהטעמים והלכנו לקנות עוד כי גם הילדים אהבו. כן, קראתם נכון- גם הילדים אהבו!
אין מה לומר, הפעם אנרג'י של שטראוס שיחקו אותה ובגדול! מדובר בחטיף שמגיע בשקית שמכילה שלושים גרם (שעולה 5.90 ש"ח בלבד וזה כבר נחמד בתור התחלה) של פריכיות במספר טעמים לבחירה.  הטעמים לבחירה הם- פריכיות בטעם חומוס, ( קצת חריף) והטעם השני הוא פריכיות בטעם עדשים שחורות מלח ים ואפונה. באופן מפתיע שני הטעמים מאוד טעימים גם אם מדובר בשילוב מוזר שלא ברור איך הגיעו אליו ( מי ידע שעדשים שחורות ואפונה הם שילוב מוצלח שכזה?)

צילום:אתר סופר פארםאז כמו שכתבנו גם הילדים אהבו וזה די הגיוני. הפריכיות עצמן מגיעות בצורה ובצבע ממש כמו של משולשי נאצ'וס אז פסיכולוגית לא אתם  ולא הילדים באמת מרגישים שמה שאתם אוכלים  זה פריכיות בריאות ולא חטיף משמין מלא בשומן קווי סוכר מלח ותוספת של חומרים משמרים. ולא רק שהן בריאות הן גם באמת טעימות בתור חטיף לילדים, נשנוש בריא בין הארוחות בלי תוספת של כלום ועם תוספת של מטבלים שונים או גבינות למיניהן. ולא שאנחנו סופרות קלוריות אבל למי שזה חשוב אז בכל שקית יש מאה ושלושים קלוריות בלבד.

אם אתם מאלה שאוהבים לנשנש (כמונו) אבל פחות בא לכם על חטיפים משמינים מלאי שומן רווי, חומרים משמרים, תבלינים וצבעי מאכל, אז תקנו לכם כמה שקיות של הפריכיות האלה ותגלו להפתעתכם שהם גם בריאות גם טעימות וגם שוות את המחיר כך שאם גם הילדים שלכם אוהבים תוכלו להמיר את רוב החטיפים שיש לכם בארון, אם לא את כולם בשקיות של הפריכיות הטעימות.

תגובות