דילוג לתוכן הראשי

פנינים גבירותיי פנינים!

אנחנו אוהבות תכשיטים. ממש. שרשראות, עגילים, טבעות, צמידים.... ובעיקר אנחנו אוהבות תכשיטים עדינים עם אבני חן.
אם הינו צריכות לבחור אבן אחת מכל אבני החן (ומזל שאנחנו לא צריכות!) הלא זו היתה הפנינה.

אין על פנינים! הן אבן החן הכי אהובה עלינו ואנחנו מאמינו שלא רק עלינו אחרת לכו תסבירו את העובדה שיש כל כך הרבה תכשיטים מעוצבים עם פנינים.

הפנינים הן אבני חן עדינות, אלגנטיות. הן מוצלחות בתור שרשרת מלאה בפנינים עם או בלי תליון והן גם אבני חן שמשתלבות נהדר גם עם כסף וגם עם זהב, הן לא יקרות מאוד אבל בהחלט יוקרתיות ומגיעות בכמה גוונים שיוצרים מראה פשוט מושלם! אז כשאביב, שהיא בכלל מעצבת פנים ומעצבת גראפית בהכשרתה החליטה להתחיל לעצב גם תכשיטים כמה שמחנו שהיא בחרה לעצב תכשיטי פנינים. 
כשלמישהי יש כישרון בעיצוב כמו שלאביב יש אז זה די ברור שכל תכשיט שיצא תחת ידיה יהיה מושלם וכך באמת הבחירה בין כל מה שהיא מעצבת מאוד קשה פשוט כי הכל כל כך יפה.
כרגע יש  לה קולקציה של שרשראות עם פנינים ושל צמידים עם פנינים בצורות שונות משולבות עם תליון כסף טהור או זהב 24 קראט- פשוט שלמות!


צילום: אביב אברס

צילום: אביב אברס


כמו שכתבנו על הפנינה עצמה, כך גם כל תכשיט שראינו בקולקציה ההולכת ומתרחבת (וטוב שכך) של אביב- עדין, אלגנטי, מרשים ויוקרתי. התכשיטים של אביב הם תוספת מקסימה  גם למראה היום יומי  עם טי שירט וג'ינס וגם כתכשיט לאירוע. 
ולא שאנחנו באמת צריכות או זקוקות לסיבה מיוחדת בשביל לפנות לאביב ולרכוש תכשיט עם פנינים אבל מסתבר שהפנינה היא אבן החודש של חודש יוני כך שאם חיפשתן תירוץ לפנק את עצמכן (או לרמוז למישהו לפנק אתכן...) זה הזמן!צילום: אביב אברס

איך תדעו אם הפנינים אמיתיות?

יש כמה דרכים לדעת ולבדוק אם הפנינה היא אמיתית וכדאי שתכירו אותן:

1.      לפנינה אמיתית אין צורה עגולה מושלמת פשוט כי הטבע לא מייצר אותן ככה. תמיד תהיה חוסר סימטריות מסוימת ואף פנינה לא דומה לפנינה אחרת כי לכל אחת צורה אחרת לא אחידה. אם רכשתן כמה פנינים תבדקו אותן זו ליד זו- שהן לא עגולות לגמרי ולא זהות בגודל ובצורה.

2.      לפנינים יש יותר מ20,000 גוונים שונים כך שאין מצב שלכמה פנינים יהיה את אותו הגוון אז כשאתם בודקים את הצורה של הפנינה והאחידות שלהן בגודל תבדקו גם את האחידות בגוון.

3.      פני השטח של הפנינה הן לא חלקים לגמרי. תמיד יהיה פגם קל של שריטה או נקודה או בליטה על גבי הפנינה. כאשר מדובר בפנינים קטנות קצת יותר קשה לבדוק לכם גם פה העיקרון של בחינת מספר פנינים ביחד יעזור לכם לגלות אם מדובר בפנינים אמיתיות או בפנינים מזויפות. איך תבדקו? קחו את הפנינה והעבירו אותה על גבי השיניים, אם תרגישו חספוס אזי מדובר בפנינה אמיתית.

תגובות