דילוג לתוכן הראשי

נעלי בלדיני- כמו תכשיט לרגל

אם אתם עוקבים אחרינו (ואם לא אז מזל שהגעתם לפוסט הזה וכנסו לדף הראשי של האתר שלנו לראות את שאר ההמלצות השוות והחמות שלנו שמתעדכנות כל יום!) כבר הבנתם שאנחנו בקטע של נעליים, נכון?
ובקטע של בגדים ובקטע של אקססוריז אבל בואו לא נתפזר...
העניין הוא שיש לנו סטנדרטיים. ולצערנו מאוד קשה למצוא נעליים שהן גם איכותיות, גם נוחות, גם יפות וגם במחיר טוב! קשה אבל אפשרי!
אחת החנויות שאנחנו פוקדות באופן קבוע היא 'נעלי בלדיני' במרכז G ביבנה (מרכז הקניות הגדול בכניסה לעיר, יש שם גם מותגים וגם חנויות בוטיק וגם יוגורטייה שווה במיוחד) . את חנות הנעליים הזו אנחנו אוהבות במיוחד בגלל כמה סיבות עיקריות. תמיד ניתן למצוא בה מבחר נעליים גם אופנתיות, אפשר למצוא שם גם נעלי נוחות, מגוון סוגים של אופנה לרגל- מכפכפים דרך נעלי בובה וסירה ועד מגפיים ונעלי עקב אופנתיות ומהודרות. כשנשארים זוגות אחרונים של נעליים הן נמכרות במחירי מבצע מעולים- וכשאנחנו אומרות מעולים אנחנו מתכוונות לזה- כי אפשר למצוא שם נעליים במחירים של בין חמישים שקלים למאה שקלים זוגות בודדים, אז אם ראית משהו שאהבת והדגם קיים במידה שלך- הרווחת ובענק. את הסנדלים האלה שבתמונה ראינו בזווית העין בשיטוט בוקר, והן היו במבצע ועמדו בכל התנאים- המידה הנכונה, הצבע הנכון, המחיר המעולה- וכשמדדנו אותן הן התאימו בול אבל בול לרגל, והמוכר אמר "הן כמו תכשיט לרגל!" וככה אנחנו מרגישות איתן, ועם כל זוג שרכשנו שם. (לא, אנחנו לא מחליפות נעליים או סנדלים או באופן קבוע קונות ביחד ואנחנו בכלל לא באותה מידה אבל הבנתן את הפרנציפ!)


Tryile צילום: צוות 


Tryile צילום: צוות

מלבד נעליים אופנתיות אפשר למצוא בחנות הבוטיק  גם תיקים סופר מגניבים- תיקים מעוצבים ליום יום, תיקים פשוטים אבל עם טוויסט מדליק, תיקים ליציאה וגם תיקים מדליקים ביותר שנועדו לאמיצות והסופר סטייליסטיות שבינינו כמו אלה שהינו חייבות לצלם- תיקים בצורת קרטון חלב (OMG) ובואו ונודה בזה שהסנדלים האלה ביחד עם התיק המגניב הזה הם ההתחלה ללוק מושלם ביותר. מזל שאנחנו מסתובבות הרבה כך שגם המלצות אופנה רבות יש לנו.


Tryile צילום: צוות
תגובות