דילוג לתוכן הראשי

לק ג'ל CHICאם בסוף השבוע האחרון שמעתם צעקות וצרחות של נשים הצורחות מרוב התלהבות, התרגשות ואושר ברוב הבתים בישראל, אז אתם יכולים להירגע, זו סיבה די חיובית- זו פשוט העובדה שסוף סוף אישרו גם לעשות לק ג'ל.
מי ידע מי חשב שלק לציפורניים הוא כזה חיוני והכרחי?? 
ובכן, כל מי שעושה לק ג'ל חשבה וידעה!
וגם מי שבעלת מכון לטיפוח הציפורניים ידעה! והנה כמה מזל שהורידו את ההגבלה ושינו את ההנחיות ועם מעט התאמות אפשר לחזור ולמרוח לק ג'ל באופן מקצועי, לעשות בניית ציפורניים וטיפולים נוספים.

בין אם את מאלה שלא מוותרות על התור שלך למריחת לק קבוע אצל מניקוריסטית ובים אם את מאלה שמעדיפה למרוח בעצמך את הלק בבית, כולנו יודעות כמה זה יפה, מרשים, ועושה נעים בעין כשהציפורניים מטופחות ומסודרות ומרוחות בלק בצבע שאנחנו אוהבות. אם בעבר הכל היה סוג של חד פעמי- את מורחת לק בערב למסיבה ולמחרת בבוקר הוא כבר לא נראה חדש, הרי שהיום יש כל כך הרבה סוגים וחברות המציעים לקים איכותיים ועמידים לפחות לשבוע שבועיים במריחה ביתית. כבר סיבה טובה להתחיל למרוח לק!
אנחנו שייכות לקבוצה השנייה - אלה הציפורניים שלהן טבעיות ומטופחות, לא ארוכות מדי ולא קרות מדי ולרוב ללא לק. אבל גם אנחנו אוהבות מדי פעם להתחדש ולנסות ולבדוק את צבע הלק בבית לבדנו. זה אמנם מחייב הרבה סבלנות וגם כמובן מחייב למצוא לקים איכותיים הנוחים למריחה ביתית עצמאית. פה נכנסים לתמונה הלקים של חברת CHIC.
צילום: לירון ליבה


חברת הלקים של CHIC היא ידועה ומוכרת אבל מה שלא ידעתן ולא הכרתן זו העובדה שישנם מעבר למאה וחמישים (!!!) גוונים קבועים שהם מייצרים בחברה ביום יום, כאשר מדי פעם הם גם מייצרים מהדורות מוגבלות ומיוחדות של לקים בהתאם לצו האופנה המשתנה, לדרישות הלקוחות או למצב הרוח של מי שמייצר את הלקים :-)
בשבועות האחרונה, בהתאם למה שקורה מסביב ולסגר שסגר את כולנו בבתים וההנחיות שאסרו לבצע לק ג'ל באופן מקצועי,  השיקה החברה סדרת לק ג'ל שאפשר למרוח בקלות בבית על הציפורניים באופן עצמאי ולקבל מראה מקצועי של ממש (רק שלא יחשבו שהפרתן את הסגר!)

ניתן להשיג את כל הגוונים של הלקים בכל הפארמים השונים ובתי המרקחת ברחבי הארץ
ראו הוזהרתן - הבחירה לא פשוטה בכלל כי כל הגוונים יפיפיים!