דילוג לתוכן הראשי

תיקי האיפור של ביוטיקייר


אנחנו אוהבות חנויות של איפור ואקססוריז של איפור. גם אם אנחנו לא בחשק של לקנות איפור (יש כזה דבר?) אנחנו אוהבות להיכנס לחנויות ולהסתובב בהן, לנסות את הטסטרים של המוצרים החדשים, להשוות מחירים בין המוצרים, לבדוק גוונים וסתם לשוטט. ממש כמו חנות ממתקים!
ואם יש משהו שאנחנו אוהבות לעשות והוא כיף כמעט כמו להסתובב בחנות איפור ואקססוריז ולרכוש איפור חדש - זה להסתובב בחנות איפור ואקססוריז ולהתחדש בתיק איפור מדליק. ואם יצא לכן לשוטט בחנות הפיסית או לשוטט באתר המקוון של חברת  ביוטיקייר אז תבינו בעצמכן כמה זה כיף. (כאילו שהייתן צריכות אותנו בשביל לדעת את זה...)
ולמה זה כל כך כיף?

בגלל המבחר!
בגלל הצבעים!
כי יש כל כך הרבה מגוון!
ובעיקר בגלל המחירים השווים!!!

לקח לנו קצת זמן (קצת?? הסתובבנו שם שעות. מודות) , אבל בסוף בחרנו את השלישיה המנצחת שלנו ממדף תיקי האיפור:


תיק האיפור הראשון שבחרנו- נרתיק בצבע ורוד פוקסיה בוהק שלגמרי מתאים ליציאת ערב סופר מדליקה ולא רק כנרתיק איפור. הוא בול בגודל של תיק ערב ונכנסים בו כל הדברים הנחוצים (בדקנו)  והוא גם מתאים כנרתיק איפור נטו,  הוא גם עמיד למים שזה מאוד טוב ויעיל כשאנחנו מתאפרות בחדר השירותים , והצבע- והצבע הורס!
והמחיר?  8.90 ש"ח בלבד.




תיק האיפור השני  שבחרנו-הוא נרתיק איפור קטן וקומפקטי ( 12 ס"מ עד 9 ס"מ ) שהמטרה שלו מאוד ברורה- לעשות לכן סדר וארגון בכל מה שבדרך כלל זרוק  לכן בתיק. מעכשיו אתן מכניסות לתוכו את המראה, השפתון, הפודרה וכל מה שעוד צריך ליום יום או ליציאה ורק מחפשות תירוץ לשלוף כדי אותו החוצה. עם מבחר גדול של הדפסים המגניבים אפשר לרכוש כמה ולהחליף כשמתחשק.
והמחיר? 3.90 ש"ח בלבד
(תיזכרו, שאמרנו לכן לקנות כמה!)



תיק האיפור השלישי שבחרנו- נרתיק איפור פונקציונאלי במיוחד שמתאים לנשיאת מברשות בעיקר כשאתן יוצאות מהבית לנופש או טיול או אם אתן צריכות לקחת אותן אתכן ולא בא  לכן שהן תתפוסנה מקום בתיק איפור. הנרתיק הזה משמש כתיק נשיאה לכל המברשות והוא גם נפתח לשתי כוסות, כך שהמברשות נגישות בזמן האיפור. וגם כשאתן חופפות את המברשות בסוף השבוע (אתן חופפו אותן כל סוף שבוע נכון???אם לא אז דחווווף לסדנת איפור של יערה שתסביר לכן למה זה חשוב) אפשר להניח אותן בתוכו להתייבש.
והמחיר? 19.90 ש"ח בלבד.


הגיע הזמן להיכנס לאתר של ביוטיקייר  או לחפש את החנות הקרובה אליכן ולהתחיל לבחור תיקי איפור! (ואיפור ועוד אקססוריז...)