דילוג לתוכן הראשי

מסכות בד רב פעמיות


הקורונה הזו הגיעה אלינו בסערה והשתלטה על כל אספקט בחיינו ואין תחום שלא נפגע ממנה.
המכירות של האלכוג'ל זינקו, המכירות של האודמים ירדו בדרסטיות ושינויים כמו עטיית (או חבישת מסכה? איך אומרים?) מסכה נכנסו לחיינו באופן קבוע.
כמה שנרצה או שננסה לא ממש נצליח ופשוט אי אפשר להתעלם מהעובדה שהמסכות האלה הולכות להיות חלק מחיי היום יום שלנו לזמן בלתי מוגבל. אם בהתחלה חשבנו שזו תהיה תקופה קצרה אז מהר מאוד הלקוחות וגם היצרנים הבינו שצריך לדאוג למסכות אופנתיות ונוחות וגם איכותיות.
עדיין יש אנשים שיסתפקו במסכות חד פעמיות ולעומתם יש אנשים שיזמינו רב פעמיות מושקעות. אם אתם מאלה שרוצים מסכות בד רב פעמיות מעוצבות ומדליקות כדאי שתכירו את המסכות המעוצבות של המעצבת לירון שבס בעלת המותג HAPPYLI . האמת היא שאנחנו מכירות את מוצרי התינוקות המקסימים והאיכותיים שהיא מעצבת ומייצרת אז זה היה לנו ברוך עוד לפני שניסינו שהמסכות שלה תהיינה נוחות, מעוצבות בצורה מדליקה, נוחות על הפנים ותפורות בצורה מקצועית ואיכותית וכמובן לא טעינו. אחרי שניסינו אותן (זה משעשע לנסות מסכות!) אז התיישבנו לכתוב את דעתנו על המסכות שלה ואז הבנו שאנחנו בכלל לא רוצות לדבר על המסכות אלא לדבר על לירון עצמה- אישה מוכשרת ונעימה מלאת אהבה לעיצוב, תפירה וכל מה שקשור לטקסטיל אבל יותר מהכל היא מלאת אהבה ללקוחות שלה.שתי מסכות ב100 ש"ח צילום: לירון שבס
שתי מסכות ב 100 ש"ח צילום לירון שבס


אם תפנו אליה ותבקשו ממנה מסכת בד רב פעמית היא לא סתם תשלח לכם אחת בדואר. כשלירון תופרת מסיכה או כל מוצר אחר היא חוקרת את הלקוח שלה ויורדת איתו לפרטים הכי קטנים: בחירת ההדפס שעל הבד, בחירת סוג הבד, המידה של המסכה (היא מסבירה איך למדוד). לירון מקדישה לכל פריט ופריט תשומת לב מדויקת, השקעה בכל תפר וקיפול והכל בכדי שאנחנו וגם אתם כמובן תהיו מרוצים. כמה פעמים קרה לכם שקניתם משהו מרשת גדולה וכשנקרע המוצר אחרי שתי כביסות ידעתם שאין עם מי לדבר ואף אחד לא יחליף לכם אותו?  אצל לירון אין מצב שזה יקרה. פשוט מאוד כי אצל לירון השירות חשוב יותר מהכל ולכן היא נותנת מענה לכל בעיה וכל שאלה. כמובן שהכל נעשה בחיוך, אהבה ותשומת לב. 
שלוש מסכות ב100 ש"ח צילום: לירון שבסכשקונים מעסק קטן כמו של לירון, מקבלים מוצר איכותי  גם אם מדובר במסכה רב פעמית ועל הדרך זוכים במערכת יחסים עם מעצבת שהשם הטוב שלה חשוב לה יותר מכל דבר.  כבר שווה!