דילוג לתוכן הראשי

כפכפי הקיץ שכל אחת רוצה


סגר או לא סגר,  אנחנו על נעליים (ובמקרה הזה  על כפכפים)  אף פעם לא מוותרות! וכי למה שנוותר? אם יש משהו חיובי שהסגר הזה ובכלל התקופה המטורפת הזו הביאה לנו ולימדה אותנו היא לשפר את חוויית הקנייה ברשת ולהזמין קמה שיותר און ליין.
אז דווקא בתקופה שהינו סגורות בבית כרטיס האשראי שלנו ממש לא היה סגור הארנק אלא עבד שעות נוספות כי רק חיפשנו (וכהרגלינו מצאנו) אצל מי לרכוש, למי לפרגן ועל מי להמליץ. וכשיש לנו כזו אהבה לנעליים אז ברור שגם הצצנו בכל אתר שהציע מבצע שווה או מחיר משתלם על נעליים, על סנדלים או על כפכפים.

בחיפושים שלנו לאחר הכפכפים המושלמים לעונה הקרובה הגענו לאתר של 'רמה-בית לאופנה ישראלית'. ושם נדלקנו על הכפכפים החדשים שהיא פרסמה, כפכפים ממש  מגניבות ובמחיר ממש שווה. ואם אתם שואלים מה יכול להיות כזה מגניב בכפכפים החדשים מבית 'רמה- בית לאופנה ישראלית'?
ואנחנו עונות לכם בשאלה מה לא? 
נתחיל בצבעים האביביים המגניבים -הכפכפים מגיעים עם דוגמא של פסים לבנים בשילוב עם פסים בארבעה צבעים שונים: פסים לבנים בשילוב פסים בצבע ורוד בייבי, פסים לבנים בשילוב עם פסים בצבע תכלת, פסים לבנים בשילוב עם פסים בצבע צהוב בננה (שלמות של צבע!!!) והצבע הנמכר ביותר וחובה אצל כל אחת- כפכפים שהם נטו שחורים בלי פסים כי שחור לא צריך תוספת של אף צבע , בטח שלא בכפכפים.צילום: אורי קראוס 

צילום: אורי קראוס אז ברור שהן מדליקות במבט ראשון אבל להזמין און ליין כפכפים....כן! הן ממש אבל ממש נוחות! 

זה הדבר השני המדליק בכפכפים האלה- הנוחות שלהם. הסוליה שלהם רכה (היא עשויה מחומר מוקצף עטוף בקש) והכפכף עצמו קליל ואוורירי וממש נוח להליכה גם אם זו הליכה ארוכה. רצועת הבד הצבעונית מתיישבת בול על כף הרגל והן מתאימות ליום יום וגם לשמלה אביבית (כשסוף סוף יגמר הסגר ובאמת יהיה לנו לאן לצאת ולדפוק הופעה...) בדיוק , אבל בדיוק הכפכפים שאתן צריכות לאביב או לקיץ הקרובים ועכשיו כשהם נמכרים במבצע  במחיר מיוחד של 89 ₪ במקום 109 ₪

אז כדאי למהר ולהזמין און ליין

צילום: אורי קראוס