דילוג לתוכן הראשי

ממצאתי? מארז טריו של סבתא ג'מילה

אנחנו אוהבות לשוטט ברשת. זה יכול להעביר לנו שעות על גבי שעות של זמן איכות עם עצמנו וגם אנחנו מוצאות (ורכושות) לא מעט מוצרים מעניינים בצורה כזו.
אנחנו גם אוהבת קרמים. כל סוגי הקרמים! קרם פנים, קרם גוף, קרם ידיים, קרמים באשר הם!
בשיטוט ברשת אחר כל מיני דברים מעניינים, ביניהם קרמים למיניהם הגענו ממש במקרה (ומעכשיו זה לא יהיה במקרה אלא נחזור לשם בהתכוונות גמורה!) לאתר ממצאתי שהוא בעצם קניון של רכישת מוצרים של נשים עצמאיות רק און ליין כיאה לתקופה הזו. הקניון עצמו הוא פלטפורמה שאותה הקימו שתי נשים מדהימות שהן שורוק עותמאנה ורותם אליהו, כאשר המטרה  של שתיהן היתה ועודנה לקדם עסקים קטנים של נשים יוצרות מכל המגזרים בארץ, ועל ידי כך לעזור להן להגיע לעצמאות כלכלית. באתר תוכלו למצוא מוצרים ותוצרים של נשים מכל הדתות העדות והמקומות בארץ- נשים דרוזיות, נשים נוצריות, נשים יהודיות ונשים מוסלמיות, כולן פה ומכולן אפשר לרכוש ככה צריך להיות!


אם נחזור לסיבה שבגינה הגענו לאתר מלכתחילה, אז בקטגוריית הקרמים נדלקנו על מותג הקוסמטיקה של 'ג׳מילה סיקרט'. הסיבה שאהבנו במיוחד את המותג הזה הוא שכל המוצרים של המותג מכילים אך רק רכיבים טבעיים  אשר כולם מבוססים על נוסחת צמחי הבר שפיתחה  סבתא ג'מילה עצמה במשך עשרות שנים. למוצרים היא מוסיפה שמנים ומיצויים של צמחי בר. מארז הקרמים שלה מכיל שלושה קרמים המבוססים על נוסחת צמחי הבר המקורית של סבתא ג'מילה ומכיל בתוכו:

  • שפופרת של קרם לחות המיועד לידיים טבעי בעל נוסחה מיוחדת למראה ותחושה של עור בריא ורך יותר – אריזה של 50 מ”ל.
  • שפופרת של קרם לחות המיועד לכפות הרגליים המעניק לעור מרקם רך, גמיש ורענן.- אריזה של 100 מ”ל.
  • סבון מוצק טבעי המיועד לרחצה כללית וטיפוח בניחוח של  לבנדר, בעל ריח מתוק ורענן, שמעבר לריח הטוב (מאוד ) והנעים שלו הוא גם מרגיע את העור ומחטא את העור ועוזר בטיפול בבעיות עור שונות במידה וישנן - אריזה של 115 גרם.

מארז שלישיית קרמים צילום יח"צ
מחיר המארז הוא 82.50 ש"ח שזה מחיר שהוא ממש משתלם לכזה מארז עם מוצרים שכאלה והכי  שווה ושהמשלוח הוא עד הבית, שווה כבר אמרנו?